Alla kategorier > Skönhet > Parfym
La nuit de lhomme
La nuit de lhomme - 0

La nuit de lhomme

Storlek: 200ml
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

799 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme är en varm och kryddig herrparfym med toner av kardemumma, lavendel och cederträ. Den känns elegant och mystisk, perfekt för kvällar.

Mo.R
Mo.R
(34)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
YSL - La Nuit De L’Homme Parfym - Säljer en parfym som jag inte använder särskilt ofta. Nyligen inköpt och knappt använd. Doftar gott likt andra YSL parfymer.
CAIA La Nuit Eau de Parfum - Jag säljer/intressekollar om det är någon som vill köpa min oöppnade La nuit parfym från Caia. Säljer denna pga att jag glömt bort att jag har beställt den och inte har någon användning av den längre. Beställdes för en månad sen.  Parfymen är helt oöppnad och har legat i paketet sen den kom hem.  Pris 400 - 350 kr, köpt för 595kr.
ELLE LA NUIT 2ml -  ELLE LA NUIT 2ml från ESSNCE. Perfekt att ta med i väskan för en snabb uppfräschning när du är på språng. Snygg och enkel design som passar dig som gillar att testa nya dofter. Nypris 45kr
Club de Nuit Intense Man - Säljer min club de nuit Intense man edt då jag köpt nya parfymer, flaskan och lukten är som vanligt, den sitter bra på huden och skulle gissa på att det är 130/200ml kvar. Byten kan vara intressant, Kontakta gärna vid intresse😁
YSL la nuit de l’homme - L’homme
Louis Vuitton Nuit De Feu parfym - Exklusiv parfym från Louis Vuitton, Nuit De Feu. Flaskan är svart och elegant med guldtext och rundad form. Kommer i original vit cylinderförpackning med Louis Vuitton-logga. Perfekt för dig som gillar lyxiga dofter och snygg design. Boxen har defekt därav lägre pris.
Club de Nuit Intense sampel - Club de Nuit Intense Man från Armaf är en parfym i en stilren, svart fyrkantig flaska med silverdetaljer och en kedja med rund bricka. Doften är känd för sina fräscha och maskulina noter. Perfekt för dig som gillar eleganta och moderna dofter.
Club de Nuit Intense Man - Stilren och populär herrparfym med modern design. Eau de toilette. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doftflaska. Det är en citrusdoft som passar till alla tillfällen. Det är 100 ml kvar.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant, maskulin doft. Flaskan är genomskinlig med bärnstensfärgad vätska och har en rund, silverfärgad kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Volym: 100 ml.
Louis Vuitton Imagination parfym 98 ml - Det är fast pris. Det finns även möjlighet att beställa 10, 30, 50 ml av parfymen.
Parfums de Marly Layton 125ml - Ny utan prislapp och oanvänt. Pris kan diksuteras vid snabb affär. Först till kvarn!
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Powerfully är en parfym med elegant, mörk glasflaska och silverfärgad rund kork. Doften kommer i en stilren svart förpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
Nishane Sultan Vetiver Extrait de Parfum - Nästan helt oanvänd ca 48 ml kvar. Nishane Sultan Vetiver är en kraftfull och elegant vetiverdoft med en tydligt maskulin, lyxig känsla. Den är frisk i öppningen men snabbt djup, jordig och sofistikerad – perfekt för dig som gillar rena men intensiva tränoter.  Noter: 	•	Topp: Bergamott, absint, peppar 	•	Hjärta: Haitisk vetiver, java-vetiver, bourbon-vetiver 	•	Bas: Amberwood, läder, cashmeran.
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.