Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lush The Comforter Body Spray - The Comforter Body Spray från Lush i en svart sprayflaska på 200 ml. Doften har inslag av svartvinbär och bergamott.  Har endast använts fåtals gånger
The Comforter Body Spray från Lush - The Comforter Body Spray från Lush är en fruktig doftspray med noter av cassis och bergamott. Den kommer i en svart sprayflaska på 200 ml och ger en söt och bärig doftupplevelse. Perfekt för dig som älskar en fräsch och livlig doft.
The Comforter Body Spray från Lush - The Comforter Body Spray från Lush i en svart sprayflaska. Den har en fruktig och söt doft med inslag av cypress och svartvinbär. Perfekt för att ge en mysig känsla. Flaskan rymmer 200 ml.
The Comforter Body Spray från Lush helt ny oanvänd  - helt ny oanvänd Säljer en The Comforter body spray från Lush i svart sprayflaska, 200 ml. Doften är fruktig med inslag av cypress och svartvinbär. Perfekt för dig som gillar söta och bäriga parfymer.
Lush body spray  - Helt oanvända
Sticky Dates Body Spray från Lush - En svart sprayflaska med doften Sticky Dates från Lush. Parfymen är en body spray på 200 ml med söt och varm doft av dadlar, benzoin och sandelträ. Flaskan har en praktisk sprayfunktion och modern design. Aldrig använd utan endast prov sprutad. Inte min typ av doft
Yog Nog Body Spray från Lush - Yog Nog Body Spray från Lush i en svart plastflaska med spraymunstycke. Doften har toner av kola, kryddnejlika och ylang ylang. Flaskan rymmer 200 ml och har en modern, ungdomlig design med vit text och orange kantlinje. Har sprayat 4 gånger
LUSH Let The Good Times Roll Body Spray - LUSH Let The Good Times Roll Body Spray i svart plastflaska med spraymunstycke. Doften beskrivs som smörig popcorn med sötma, perfekt för dig som gillar unika och lekfulla dofter. Flaskan rymmer 200 ml och har en modern, stilren design. HELT OANVÄND!!
The comforter- lush body spray
The comforter- lush body spray - 89

The comforter- lush body spray

Storlek: 200ml
Kategori: Parfym
Märke: Lush

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En bodyspray från lush som håller hela dagen! Knappt använt. 200 ml🍓🫐🫐

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →