Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldig parfymflaska herr - Snygg och unik parfymflaska i guld med randigt mönster, formad som en torso. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil. Märket är Jean Paul Gaultier.
Guld Parfymflaska 1 Million - Säljer en lyxig parfymflaska i guld från Paco Rabanne, modellen 1 Million 70 ml kvar ungefär, Flaskan har en elegant och modern design med en mörk glasdel och en gyllene framsida. Perfekt för den som vill ha en doft som sticker ut och ger en känsla av exklusivitet.
D&P Perfumum parfymflaska - Lyxig parfym från D&P Perfumum med guldfärgad vätska i en genomskinlig glasflaska och silverfärgad kork. Flaskan har en oval form och en stilren etikett framtill. Inspirerad av kända dofter och tillverkad av högkvalitativa ingredienser.
Elegant svart parfymflaska med guld - Snygg parfymflaska i matt svart med guldfärgad spraydel och en transparent fyrkantig kork med gulddetaljer. Flaskan har en stilren och modern design och levereras i en svart ask. 30 ml flaska som jag fyller på med en parfym ni vill ha och får 5 ml flaska på köpet.
 Rabanne Invictus parfymflaska - Snygg parfymflaska från Rabanne Invictus med unik troféform. Flaskan är gjord i glas med en mörkblå toning och har guldfärgade detaljer på locket och handtagen. Perfekt för dig som gillar exklusiv design på din parfymhylla.
Azzaro parfymflaska med cool design - Snygg parfym från Azzaro i en robust flaska. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren accessoar på hyllan. Passar dig som gillar unika detaljer och modern känsla.
Parfymflaska med guldlock -   ✨ Creed colonge – En lyxig doft till ett överkomligt pris ✨  Upplev samma varma, kryddiga och sofistikerade känsla som Creed colonge men utan att tömma plånboken.  Toppnoter Mandarin apelsin, ingefära, rosépeppar, Bergamot och grön mynta. Hjärtnoter vetiver, Patchouli sandelträ ozonic noter. Basnoter mysk björk tonka bönor, styrax och ceder. Parfymen är Edp och håller hela dagen. Parfymen är oöppnad och inte använd någon gång. Vid frågor skicka ett meddelande
Citrine Amber lyxig parfymflaska - Snygg parfym från Citrine Amber i en mörk bärnstensfärgad glasflaska med geometriskt mönster och en glittrande guldig kork. Kommer i en elegant guldfärgad ask med matchande mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiv design och vill ha något unikt på hyllan. Abd Alsamad Alqurashi
Montale guldiga parfymflaskor
Montale guldiga parfymflaskor - 0

Montale guldiga parfymflaskor

Storlek: 20x2
Kategori: Parfym
Märke: Montale
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två exklusiva parfymflaskor från Montale i metalliskt guld med karakteristisk cylinderform och dekorativ bricka vid korken. Flaskorna har en elegant och lyxig design som verkligen sticker ut i parfymhyllan.

Alve.resell
Alve.resell
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
DesirToxic parfym från M. Micallef nypris 2700 ungefär 93 ml kvar - Exklusiv parfym DesirToxic från M. Micallef i en lyxig blå flaska med svart dekor och matchande svart lock. Kommer i en elegant svart kartong med tydlig logga. Perfekt för dig som gillar unika dofter och snygg design.
Versace Eros Energy pour homme Eau de Parfum 48/50 ml  - Versace Eros Energy pour homme är en lyxig herrparfym i en guldfärgad flaska med klassiskt Versace-mönster och Medusa-logga. Flaskan rymmer 50 ml och parfymen har en elegant och energisk doftprofil.
Silverfärgad kronografklocka Lugano - Har stannat så därför säljs den billigt
Blå glastdroppe prydnad - Säljer en dekorativ glastdroppe i klart och blått glas. Droppen har en elegant, avlång form och är perfekt som inredningsdetalj på hyllan eller skrivbordet. Färgen skiftar i olika nyanser av blått beroende på ljuset och ger ett stilrent intryck.
Randig skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg skjorta från Polo Ralph Lauren i vitt och blått med klassiskt randigt mönster. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och broderad logga på bröstet. Tillverkad i bomull med lite stretch för extra komfort.
Liknande annonser
Visa alla