Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist - En fräsch och tropisk body mist från Sol de Janeiro med doftnoter av rosa drakfrukt, brasiliansk jasmin och solkysst vanilj. Flaskan är rosa med vit kork och har en sprayfunktion för enkel applicering. Ca 50/45% kvar av tot 240ml, se bild 3.
Sol de Janeiro 68 Perfume Mist - Fräsch och blommig parfymmist från Sol de Janeiro i en genomskinlig rosa plastflaska med vit spraykork. Doften heter '68' och har inslag av brasiliansk jasmin och pink dragonfruit. Flaskan har en modern, stilren design och är lätt att ta med.
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Perfume Mist - Fräsch och söt parfymmist från Sol de Janeiro i modellen Cheirosa 48. Flaskan är genomskinlig och rosa med vit kork och stilren design. Perfekt för dig som gillar tropiska och ungdomliga dofter.
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Perfume Mist - Sol de Janeiro Cheirosa 48 Perfume Mist i en rosa plastflaska med vita detaljer och en dekorativ rad av glittrande stenar runt korken. Flaskan har en modern, rundad form och tydlig logga framtill.
Sol de Janeiro Cheirosa 71 Perfume Mist - (Pris kan diskuteras) köpt för 450 Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 är en parfymmist för hår och kropp med doft av karamelliserad vanilj och macadamia. Flaskan är genomskinlig bärnstensfärgad med vit kork och har en modern, stilren design. Perfekt för dig som älskar söta och varma dofter.
CLEAN Classic Vanilla Cloud parfym - CLEAN classic vanilla cloud har noter av vaniljorkidé, bergamott och aldehyder i toppen med ett hjärta av vit freesia, cyklamen och päron, och avslutas med rik vanilj, sandelträ och mysk. Endast testad.
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist - En livlig och färgglad parfymmist från Sol de Janeiro, Cheirosa 68, i en rosa flaska med vit kork. Perfekt för att ge en fräsch och blommig doft.
Sol de Janeiro Cheirosa Perfume Mist Set - Upptäck Sol de Janeiro Cheirosa Perfume Mist Best Sellers set med fyra färgglada doftmister i rosa, gult, orange och korall. Parfymerna kommer i en snygg rosa plastväska och varje flaska har en modern, stilren design med vita lock. Förseglade parfymer, ej öppnad
CLEAN Whipped Vanilla Perfume Mist
CLEAN Whipped Vanilla Perfume Mist - 0

CLEAN Whipped Vanilla Perfume Mist

Storlek: 236
Kategori: Parfym
Märke: CLEAN
Skick: Mycket bra skick

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En hår- och kroppsmist från CLEAN i doften Whipped Vanilla. Flaskan är rektangulär med transparent brun ton och vit text. Innehåller 236 ml och har en enkel, stilren design med beige kork. Perfekt för dig som gillar söta och fräscha dofter.

Alma Mehmedovic
Alma Mehmedovic
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pistachio Kanab Dubai Chocolate parfym - Unik parfym från Anfar med namnet Pistachio Kanab Dubai Chocolate. Flaskan är rektangulär i mintgrönt med bruna och gula färgstänk och har ett elegant guldfärgat lock. Designen ger en lyxig och modern känsla, perfekt för dig som gillar dofter med choklad och pistage.
Minya Caramel Dulce parfym - Lyxig parfymflaska från Minya i en djup vinröd färg med guldfärgat lock och dekorativa detaljer. Flaskan har geometriskt mönster på locket och en elegant etikett med texten 'Caramel Dulce'. Perfekt för dig som gillar söta dofter och snygg design  ca 80% kvar .
Ophidian Mango Bliss parfym - Lyxig parfymflaska i guld med en detaljerad orm runt halsen. Ophidian Mango Bliss från Paris Corner har en elegant, fyrkantig form och flaskan är tillverkad i glas med metalliska detaljer. Perfekt för dig som gillar unika och snygga parfymflaskor.
Lattafa Ana Abiyedh Scarlet parfym - Ana Abiyedh Scarlet från Lattafa är en parfym i en elegant, rektangulär glasflaska med röd-orange doftvätska. Flaskan har gulddetaljer och orientaliskt mönster på etiketten. Texten är i både arabiska och engelska, vilket ger en lyxig och unik känsla.
Grön parfymflaska med blommönster - Unik parfymflaska genomskinligt grönt glas med vackra guldfärgade blommönster på framsidan. Flaskan har en elegant, rundad form och ett dekorativt guldfärgat lock med detaljerad struktur. Perfekt för dig som gillar lyxiga och kreativa designer. 90% kvar i flaskan
Oasis parfymflaska i korallrosa - Säljer en snygg parfymflaska från Oasis i en unik korallrosa färg med gulddetaljer och ett dekorativt mönster på framsidan. Flaskan har en rund form och ett guldfärgat lock med en liten tofs. Perfekt för dig som gillar stilrena och färgglada accessoarer.
Aura Crisp Flower parfymflaska - Säljer en elegant parfym från La Fede med namnet Aura Crisp Flower. Flaskan är ljusrosa med gulddetaljer och har en unik, dekorativ kork som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar blommiga dofter och snygg design på parfymhyllan.
Aura Mango Splash parfym - Aura Mango Splash från La Fede är en parfym i en rund, orange glasflaska med guldfärgad dekor och orange kork. Flaskan har en lyxig och färgstark design som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som gillar fruktiga dofter och snygga flaskor.
Shams Al Emarat Khususi Pink Blush - Shams Al Emarat Khususi Pink Blush är en parfym i en elegant rosa och vit förpackning med gulddetaljer. Flaskan rymmer 100 ml Eau de Parfum och har en lyxig design som känns både modern och klassisk.
Calvin Klein Beauty parfym - En elegant parfym från Calvin Klein med namnet Beauty. Flaskan är oval och genomskinlig med silvrig kork och innehåller en ljusgul vätska. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska dofter.
Liknande annonser
Visa alla