Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfymkollektion med olika märken - En samling av exklusiva parfymer från olika märken som Nishane, Acqua di Parma och Dior. Flaskorna varierar i form och storlek, med eleganta och moderna designinslag. Perfekt för den som vill ha en varierad doftgarderob.
Parfymkollektion med olika märken - En samling av exklusiva parfymer från olika märken. Flaskorna har varierande design, från eleganta och stilrena till mer unika och konstnärliga former. Märken som Givenchy, Valentino och Maison Margiela finns representerade. Perfekt för den som vill ha en varierad doftgarderob. Varierande innehåll också, hör av er om någon är intressant
Parfymkollektion med olika märken - En samling av exklusiva parfymer från olika märken. Inkluderar flaskor från Valentino, Tom Ford, Jean Paul Gaultier och Maison Margiela. Flaskorna har olika former och färger, från mörkblå och svart till genomskinlig och guld. Perfekt för den som vill ha en varierad doftgarderob. Skriv privat för mer information om respektive parfym.
Floraïku parfymprov - Floraiku - Between Two Trees. 1,5 ml, två sprut tagna. Ca 1,4 ml kvar.
Parfymprover unisex - 9 st 1ml EdP-doftprover
Parfymprover från Essnce  - Säljer ett set med åtta parfymprover från Essnce. Eau de caramel Keep it fruity Fizzy mango  Femina Vivit Perenne Amore  Aurora Vanille Black velvet Skyfall mystery
Louis Vuitton parfymprov  - Upptäck exklusiva Louis Vuitton-dofter i ett smidigt prover. Perfekt för dig som vill testa olika parfymer från ett av världens mest ikoniska varumärken. Lyxig känsla i varje liten flaska.  Smidigt format för att ta med överallt. Finns 3 dofter kvar, DM vid fler köp så kan ni få dem på ett bra pris!!
Caramel Oud 4ml parfymprov - Upptäck Caramel Oud från T Kalotinis i ett smidigt 4ml provrör. Perfekt för dig som vill testa något nytt och unikt. Enkel att ta med i väskan och perfekt för dig som gillar att variera din stil.
Parfymprover från olika märken
Parfymprover från olika märken - 0 Parfymprover från olika märken - 1 Parfymprover från olika märken - 2

Parfymprover från olika märken

Storlek: 3 ml
Kategori: Parfym
Märke: Blandade märken
Skick: Nytt skick

58 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett set med parfymprover från flera kända märken som Versace, Jean Paul Gaultier, Escada och Ariana Grande. Proverna kommer i små glasflaskor med spray eller skruvkork, vissa med färgad vätska och andra genomskinliga. Perfekt för dig som vill testa nya dofter. Karl lagerfeld Hugo boss Alive VR good fortune Escada celebrate Escada celebrate life Ariana grande moonlight Armani My way Jean paul Jean paul gaulter divine Versace bright crystal Marc jacobs decadence

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Purple Toothpaste från Scandinaviansmiles - Purple Toothpaste från Scandinaviansmiles är en tandkräm i lila nyans som hjälper till att neutralisera gula toner på tänderna och ger ett vitare leende. Kommer i en stilren vit förpackning med lila detaljer. Perfekt för dig som vill ha ett fräschare leende. Helt NY med plast på
Armband silver - Smycket är i grunden tillverkade av högkvalitativt rostfritt stål, vilket garanterar både hållbarhet och en allergivänlig upplevelse.De är sedan platerade med antingen 925 silver eller 18 karat guld för en strålande lyster.  Står emot vardagens påfrestningar. Smycket är särskilt framställd för att tåla vatten och därmed både bad och dusch.   Nypris: 499:-
mobilskal till Samsung Galaxy S24 - Säljer ett gäng mobilskal till Samsung Galaxy, bland annat i svart, lila, genomskinligt och med motiv. Materialen varierar mellan silikon, plast och hårdplast. Några skal har gulddetaljer och gradient-effekt. Två kameraskydd och två skärmskydd , helt nytt .. 300 för allt är styckpris . Skriv och fråga
Dyrberg - Stilren klocka från Danish Design med länkarmband i silver och guld. Urtavlan är vit med guldfärgade markeringar och datumvisning. Klassisk rund form och elegant design som passar till många stilar.
Seksy klocka i roséguld och silver - Snygg klocka från Seksy med roséguldfärgad urtavla och detaljer i både roséguld och silver. Klockan har glittrande stenar runt urtavlan och ett metallarmband som kombinerar två färger för en lyxig look.
Beige smartklocka med silikonarmband - Stilren smartklocka med 1,83" TFT-skärm och beige silikonarmband. Batteritid på mer än 7 dagar. Har en likadan. Denna är helt ny
Liknande annonser
Visa alla