Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ariana Grande Mod Vanilla - Ariana Grande Mod Vanilla parfym i 30 ml. Använd endast vid två tillfällen men faller inte mig i smaken så därför säljer jag den.
Ariana Grande Mod Blush parfym - Köptes för 525kr Parfymen används inte. Snyggt designad parfym med modern look från Ariana Grande. Flaskan och förpackningen har en unik rosa stil som sticker ut. Perfekt för dig som gillar trendiga produkter och vill ha något som syns på hyllan.
Ariana Grande parfym - Denna parfym från Ariana Grande har en unik och kreativ design med en vit och mörkblå flaska formad som ett moln. Doften öppnar med toppnoter av lavendel, bergamott och päron. Mellannoterna består av vispad grädde, pralin, kokos och vaniljorkidé, vilket ger en söt och krämig känsla. Basnoterna inkluderar träiga och myskiga toner som ger en varm och inbjudande avslutning.
Ariana Grande parfym - Säljer ”Thank U Next” av Ariana grande eftersom doften inte passar mig. Max använd 3 gånger🥰
Ariana Grande parfym - 100 ML . 50 ML kvar Dm för mer information 🌸
Parfym från Ariana Grande - Säljer en elegant parfym från Ariana Grande. Flaskan är rund med en kristalliknande design och har en ljusrosa ton. Perfekt för den som älskar en lyxig och feminin doft. 30ml
Ariana Grande parfymer - Säljer båda för 210
ariana grande merch - säljer även parfymer och lite annat smått och gott. Hör av dig om du har frågor eller funderingar. Det är intressekoll på den svarta och den röda parfymen då de är dyra och rare! Pris diskuteras privat
Ariana grande mod vanilla
Ariana grande mod vanilla - 89

Ariana grande mod vanilla

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Halva flaskan använd.

Snövit
Snövit
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Tom Ford Parfym - Hejsan! Säljer min Tom Ford Noir Eau De Parfum 100ml som jag spontant köpte på en flygplats påväg hem från en resa för ca en vecka sen. Säljer den då jag redan äger en hel del parfymer och känner att det helt enkelt får räcka nu! Köpt för 1700kr.
Prada Paradoxe Intense 30 ml - Prada Paradox Intense i parfymflaska 30 ml. Använd en del, men finns mycket kvar. Jag kan ordna fri frakt, kontakta mig innan köp.
Daisy Wild by Marc Jacobs🌸🌼 - En mycket blommig, söt och fräsch doft som har varit mycket omtyckt, har använts några få sprut absolut, men mycket kvar att ge🦋🌸
Kayali Yum Boujee Marshmallow 50ml - Kayali parfym med noter av sockervadd, jordgubbe, marshmallow, kokos, vanilj och mysk. Volym: 50 ml. Har bara testat den, så gott som ny.
Kayali Vanilla Candy parfym - Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42
YSL Eau de Parfum flaska - Stilren parfymflaska från YSL Edp med svart design. Eau de Parfum-variant som passar dig som vill ha något exklusivt och trendigt. Perfekt för dig som gillar ikoniska märken.  Cirka hälften kvar
Versace Eros EDT - Knappast använd runt 28 ml kvar av 30
Parfums de Marly Layton 125ml - Layton Eau de Parfum från Parfums de Marly Paris. Snygg och modern flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym: 125 ml. En exklusiv doftupplevelse för dig som gillar lyxiga detaljer. Använt typ 5 sprej så den är i princip ny