Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Giorgio Armani My Way parfym
Giorgio Armani My Way parfym - 0 Giorgio Armani My Way parfym - 1 Giorgio Armani My Way parfym - 2

Giorgio Armani My Way parfym

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym
Märke: Giorgio Armani
Skick: Bra skick

200 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Giorgio Armani My Way parfym i en elegant, transparent glasflaska med mjukt rundade hörn och ljusrosa parfym. Flaskan har texten ”MY WAY” framtill och en dekorativ korallrosa, rund kork med guldfärgad detalj. En stilren och feminin design som blir fin att ha framme.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Solar Blur & Mystic Velvet parfym - Två eleganta Eau de Parfum-flaskor med rektangulär form och rundade hörn. Solar Blur har en varm beige, lätt transparent glasflaska med pärlemorskimrande oval kork. Mystic Velvet har en mörkbrun till svart glasflaska med blank svart oval kork. Båda flaskorna har stilren text på framsidan och en minimalistisk design.
CLEAN Classic Apple Blossom parfym - Parfym från CLEAN i doften Classic Apple Blossom. Rektangulär, genomskinlig glasflaska med raka linjer, tydliga kanter och vit cylindrisk kork. Framtill sitter en vit etikett med grön ram och svart text där CLEAN, Classic och Apple Blossom står angivet. En stilren och minimalistisk design.
Sillage Co. Veloria parfym - Eau de parfum från Sillage Co. i doften Veloria. Flaskan är gjord av klart glas med rundade kanter och innehåller en ljusgul parfym. Den har en stilren vit etikett med svart text samt ett svart, cylindriskt lock med matt yta. En minimalistisk parfymflaska med 50 ml innehåll.
Nuanzes Innerbloom Eau de Parfum - Eau de parfum från Nuanzes med namnet Innerbloom. Doften kommer i en stilren, rektangulär och transparent glasflaska med ljus, nästan ofärgad parfym. Flaskan har en platt glaskork med en rund, blank mörkbrun kula ovanpå och en svart dekorativ logotyp på framsidan.
ROTATE parfym från CAIA - Parfymflaska från CAIA med namnet ROTATE på etiketten. Flaskan har en stilren, rektangulär form i genomskinligt glas med ljusgul parfym inuti. Den toppas av en rundad, matt krämvit kork som ger ett mjukt och minimalistiskt uttryck. Framtill sitter en beige etikett med svart text, och CAIA är präglat i glaset längst ner.
Chloé L’Eau de Parfum Intense - Chloé L’Eau de Parfum Intense i en stilren, rektangulär glasflaska med facetterade kanter. Parfymen har en varm gyllengul färg, guldfärgat runt lock och ett vinrött band knutet runt halsen. Framsidan är märkt med Chloé och texten L’Eau de Parfum Intense.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →