Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Amor Amor parfym från Cacharel - Säljer en Amor Amor parfym från Cacharel. Flaskan är klarröd med silvrig metallkork och har en rund, kompakt form. Perfekt för dig som gillar fruktiga och blommiga dofter med en ungdomlig vibe. Flaskan är tillverkad av glas och har en snygg, modern design.
Amor Amor Parfym från Cacharel - Säljer en flaska Amor Amor parfym från Cacharel. Flaskan är röd och har en elegant, rund form med en silverfärgad spraytopp. Doften är romantisk och perfekt för speciella tillfällen. Kommer med originalförpackning som har en vacker rosdesign. Perfekt present eller för att unna dig själv! 🌹
Cacharel Amor Amor - Amor Amor från Cacharel, 50ml. Knappt använd. 💕
Cacharel Amor Amor Eau de Toilette - Amor Amor från Cacharel är en ikonisk parfym i en snygg röd glasflaska med silverdetaljer och ros-motiv. Doften är fruktig och blommig, perfekt för dig som gillar romantiska och energiska vibbar. Flaskan rymmer 100 ml och kommer i en cool förpackning med rosor.
Amor Amor parfym från Cacharel - Amor Amor parfym från Cacharel i en snygg röd metallflaska med vit text. Flaskan har en rundad form och lock i matchande röd färg. Perfekt för dig som gillar fräscha och sensuella dofter med en ungdomlig vibe.
Amor Amor Eau de Toilette från Cacharel - Säljer en Amor Amor Eau de Toilette från Cacharel. Förpackningen har en iögonfallande design med en röd ros och texten 'Amor Amor'. Flaskan innehåller 30 ml av denna romantiska och fruktiga doft.
Ella parfym från Cacharel - Ella parfym från Cacharel, 5ml
Amor Amor Eau de Toilette från Cacharel - Säljer en flaska Amor Amor Eau de Toilette från Cacharel. Den har en djärv röd färg och kommer i en elegant glasflaska med metallkork. Förpackningen har en iögonfallande design med en röd ros och vit text. Perfekt för den som älskar en romantisk och intensiv doft.
Amor Amor parfym från Cacharel
Amor Amor parfym från Cacharel - 89 Amor Amor parfym från Cacharel - 90

Amor Amor parfym från Cacharel

Storlek: 30 ml
Kategori: Parfym
Märke: Cacharel
Färg: Röd
Skick: Bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en parfym från Cacharel, Amor Amor. 30 ml men hälften kvar, se bild. Nyprisva 300 säljer för 50

CH
CH
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
ESSNCE Vanilla Sass - ESSNCE Vanilla Sass, testad ett par gånger bara, så nästan full.
Liknande annonser
Visa alla