Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Nebras unisex 5 ml
Nebras unisex 5 ml - 0

Nebras unisex 5 ml

Storlek: 5 ml
Kategori: Parfym
Märke: Lattafa
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Obs! Läs hela annonsen innan köp! Säljer en splitt av denna 5 ml i glas decant. Doftar ljuvligt!🍊🍇🌹🍨🍫🧁🍪 Toppnoter Mandarin, Röda vinbär Mellannoter Ros, Vanilj, Kakao Basnoterna Tonkaböna, Socker, Bärnsten, Mysk. Djup, Sensuell och Förförisk!👌Postar snabbt!

🌸Iva🌸
🌸Iva🌸
(36)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lattafa Khamrah 5 ml sample - Lattafa Khamrah EdP i elegant flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Medföljer även en praktisk decant för att ta med doften överallt. Perfekt val för dig som gillar exklusiva parfymer med unik karaktär.
Lattafa Nebras Pride Parfym - Lattafa Nebras Pride parfym i en matt svart fyrkantig flaska med gulddetaljer och dekorativt mönster på framsidan. Flaskan har en stor, geometrisk guldfärgad kork och elegant guldtext. Perfekt för dig som gillar lyxig och unik design. Oanvänd!
Lattafa - Nebras edp - Viral arabisk parfym. Lattafa Nebras är inspirerad av den populära nischdoften Billie Eilish. Detta är en av de mest populära dofterna. Fylls på i 5 ml spray-flaska (glas).  Finns även i 2ml & 10ml. 🚭 100% rökfritt och djurfritt hem.
Nebras lattafa parfym  - Inspirad av billi eilish och aldrig använd
Sandalwood unisex parfym 100ml - Unisex Eau de Parfum med noter av hallon, damaskusros, pudriga toner, cederträ, amber och sandelträ. Volym: 100ml. Tillverkad i Saudiarabien. Perfekt för dig som gillar träiga och pudriga dofter med en modern twist.
Turmeric latte 5 ml - Obs! Läs annonsen innan köp❣️Säljer fem m l i glas de cant travelsize från denna underbara Turmeric Latte. Doftar sött och kryddigt. Mys till det rejält i vinter med sammetslen vanilj och fylliga undertoner från benzoeharts, amber och gräddig tonka🤗 Den här söta och betryggande parfymen har lång varaktighet och utmärkt projektion som kommer få folk att vända sig om på gatan. Unisex doft.  - Tonka absolute tillför söta, tröstande noter. - Vanilj sveper om dig i en lugnande omfamning.
Xerjoff Erba Pura 5 ml - Säljer sample av Xerjoff Erba Pura. Rekommenderar att köpa flera samples eller större mängder för att göra det mer prisvärt. Perfekt för dig som vill testa olika dofter innan du köper en fullstor flaska.
Lattafa khamrah 5 ml sample - För dig om tvekar på att köpa parfymen men här kan du testa den i små förpackningar, har också 2/3/4 ml om inte 5 ml passar dig
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Sol De Janeiro - Säljer dessa tre tillsammans då jag upptäckt att jag inte tål parfymerna. Avgör själv på bilderna ungefär hur mycket parfym som är kvar, man ser där kanten går på ett ungefär på sista bilden. Doftar väldigt gott
ESSNCE Berries & Cream parfym - ESSNCE Berries & Cream Eau de Parfum i en stilren, genomskinlig glasflaska med svart lock. Doften har en fräsch och söt karaktär med inslag av bär och grädde. Flaskan har en enkel vit etikett med svart text och modern design.
Valentino Donna Born in Roma parfym - Köpt från Kicks, endast testsprutat, originalförpackning medföljer 🩷
Sol de janeiro 62 - Sol de janeiro cheriosa 62 - 90ml
ESSNCE Irresistible Enigma parfym - En stilren parfymflaska från ESSNCE med doften Irresistible Enigma. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med ljusgul vätska och svart lock. Minimalistisk etikett med svart text. Eau de Parfum som ger en exklusiv känsla. Ny
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - Säljer min Lemon Éclaire från Essence som var mycket populär då den kom ut och säljs tyvärr inte längre💛 En söt och fräsch gourmand-doft med tydliga toner av citron och krämig vanilj – perfekt om du gillar lätta, dessertinspirerade parfymer.  Flaskan är lite använd (se bild för nivå), men det finns gott om produkt kvar.   Perfekt för dig som vill ha en unik doft som inte längre går att få tag på! Skriv gärna vid frågor💌
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - En lyxig parfym från Yves Saint Laurent med elegant glasflaska, guldiga detaljer och svart lock. Doften är Eau de Parfum och flaskan har en modern, stilren design med YSL-loggan i guld runt flaskan. Kolla bild hur mycket är kvar😊 Supergooood men har för många andra😊 Köpt ca 1500kr. Använd gärna köp nu❤️
ESSNCE Dewy Desert Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Dewy Desert. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med en svart, rund kork och vit etikett med svart text. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan. 4 sprut tagna