Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Wilio Fragrances 28KV For Women 50 ml
Wilio Fragrances 28KV For Women 50 ml - 0 Wilio Fragrances 28KV For Women 50 ml - 1 Wilio Fragrances 28KV For Women 50 ml - 2 Wilio Fragrances 28KV For Women 50 ml - 3

Wilio Fragrances 28KV For Women 50 ml

Storlek: 50 ml
Kategori: Parfym
Skick: Bra skick

300 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Wilio Fragrances 28KV For Women, 50ml. Inspirerad av Kayali Vanilla 28. Är en lyxig och förförisk doft som fångar essensen av värme, sötma och sofistikation. Är en rik och komplex doft som balanserar sötma och djup på ett mästerligt sätt. Den är perfekt för både dag och kväll

Frida Johansson
Frida Johansson
(55)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Wilio 28KV For Woman 50ml - Wilio Fragrances 28KV For Woman är en parfym i en stilren flaska på 50 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik doft och snygg design. Volym: 50 ml.
Armani Code for Women Eau de Parfum 30 ml - Armani Code for Women Eau de Parfum, 30 ml. Kvarvarande mängd är markerad med ett svart streck på bild nummer 2. Givetvis förvarad mörkt och svalt. Kommer i originalförpackningen.
Burberry Touch For Women - Detta är en väldigt god och fruktig parfym. Trots namnet funkar den för alla kön och åldrar. Den säljs för att den ej kommer till användning. Den är lite ”dented” men har mer än tillräckligt kvar för att räcka ett bra tag till. Original pris från 490-1000
Puma parfym Women 50 ml -  Fräsch Puma-parfym i snygg droppformad glasflaska. Lätt använd, doftar fräscht och sportigt. Bra skick. Oanvänd.
Burberry Touch For Women parfym - Parfym
Amouage Lyric For Women Perfume - Amouage Lyric For Women Perfume. 33ml bottle. New! A great winter/fall fragrance.
ALLURE CHANEL FOR WOMEN  - Jag säljer sampels och priset är per milliliter ( INTE HELA FLASKAN))   21kr per milliliter (1ml = 10 spray )  Priset är fast men vid större beställningar kan priset diskuteras!
Coach parfym 50 ml - Coach parfym i stilren flaska med guldfärgat lock och ikonisk vagn-logga. Volymen är 50 ml, perfekt storlek att ta med i väskan. Snygg design som sticker ut och passar dig som gillar exklusiva detaljer. Lite använt.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant, maskulin doft. Flaskan är genomskinlig med bärnstensfärgad vätska och har en rund, silverfärgad kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Volym: 100 ml.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är transparent med guldiga detaljer och har en svart, asymmetrisk kork. Doften är elegant och flaskan har en modern design med YSL-loggan i guld. 30ml men det finns 25 ml kvar. Har tyvärr ingen kartong kvar! - Titta gärna på mina andra annonser!!
ESSNCE Absolu Vanilla  - Endast testad några gånger  TOPPNOTER  Vaniljorkidé Jasmin  HJÄRTNOTER  Vanilj Tonkaböna  BASNOTER  Amber wood Mysk Brunt socker Patchouli
Oöppnad Billie Eilish parfym  - Säljer på grund av att det blev en fel julklapp. 50ml.
Victoria's Secret Bare Vanilla Luxe - Victoria's Secret Bare Vanilla Luxe är en body mist med doft av marshmallow och vanilj cashmere. Flaskan är i plast med en lyxig bronsfärgad ton och rymmer 250 ml. Perfekt för dig som gillar söta och varma dofter. Mer än hälften kvar. Se bild och markering.