Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfym  - Säljer denna Crystal parfym som aldrig är använd 🤍
Parfym - Eau de Toilette! Super god parfym som tyvärr inte kommer till användning då jag har andra! Kolla sista bild för noter.
Parfym  - Denna doft är en remake som företaget Chogan har gjort på doften Chanel- Gabrielle. Denna doften innehåller till skillnad från original doften Chanel ändast naturliga noter och essenser vilket gör att den håller även längre på huden.
Parfym  - Säljer en parfym. 80% kvar. säljer den för 10kr + frakt!
parfym - Säljer för att jag har för mycket parfymer, som inte hinner komma till användning! Doftar gott, håller länge! 90% kvar i den! 100ml! Nypris 280kr
Parfym - Detta är en kvinnlig super god sommar eller vinter parfym den fungerar på båda terminerna. Den är riktigt söt och doftar vanilj och blommor.
Parfymer - Säljer två fräscha body mists! Hawaiian Tropic Sunkissed Dreams i orange plastflaska med guldlock, doft av lotusblomma och mysk. Victoria's Secret Aqua Kiss i blå transparent flaska med guldlock, fräsch och lätt doft. Perfekta att spraya på för en boost! Båda för det priset som står, vill man köpa styck är de bara att höra av sig😊Ena är använd lite & andra en del, se bilder hur mkt som är kvar i:)
Parfym  - Helt ny endast testad
Parfym
Parfym - 0

Parfym

Storlek: 50
Kategori: Parfym
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Parfym

Smilla
Smilla
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans  - Säljer dessa lågmidjade ljusgråa jeansen från Gina för att de är tyvärr för små för mig💗
Jeans - Säljer för de är försmå för mig tyvärr lånade bilder kom privat för fler!💞
Jeans  - Säljer dessa jeans eftersom att de är försmå för mig🌸 bilden är lånad men kom privat för fler💓 pris går att diskutera, köpta för 499🌸
Stickad tröja - Säljer denna stickade tröja från hm, den är aldrig använd prislappen är kvar! Köpt för 199💓
Jeans - Lågmidjade byxor från Nelly andvända max 3 gånger, som nya🤩 bilden är från hemsidan kom privat för fler bilder, tyvärr för små för mig😕
Jeans - Säljer dessa för de är försmå för mig tyvärr😕 bilden är lånad men hör av er om ni vill ha bild🫶🏼
Hickap  - Endast testad ett få antal gånger! Säljer då den inte rikitgt passade för mig!💗
Jeans - Säljer dessa jeansen från bikbok eftersom att de är försmå på mig💕 kom privat för fler bilder
Grå bootcut jeans  - Har dessa snygga lågmidjade boot cut jeans från Nelly! De är som nya, de är bara lite slitningar längst ner på byxbenen vilket inte syns när man har de på sig💓
Kappa  - Har denna korta kappa från zara, använd fåtal gånger!💓
Liknande annonser
Visa alla