Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jimmy Choo Man Eau de Toilette - Säljer en Jimmy Choo Man Eau de Toilette i en snygg silverfärgad förpackning med krokodilskinnsmönster. Doften är maskulin och modern, perfekt för dig som vill sticka ut. Förpackningen har en exklusiv känsla och passar perfekt som present.
CK IN2U Him Eau de Toilette - CK IN2U Him från Calvin Klein är en modern parfym med en fräsch och energisk känsla. Volymen är 150 ml. Perfekt för dig som gillar stilren design och vill sticka ut med en ikonisk flaska.
Eau de Toilette - Så god luktande parfym från H&M i doften ”Berries”! Har noter av vilda bär och mycket hallon, alltså väldigt fräsch och clean. Den är använd en aning. Slutsåld på hemsidan!
Burberry London Eau de Toilette - Aldrig använd så helt ny flaska, kostar 750kr ny.
Baldessarini Ultimate Eau de Toilette - Baldessarini Ultimate Eau de Toilette är en parfym för män i en elegant, mörkgrå och silverfärgad förpackning med orange text. Flaskan rymmer 50 ml och har en stilren, maskulin design. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
Dior Sauvage Eau de Toilette - Säljer en Dior Sauvage Eau de Toilette i en stilren cylinderformad glasflaska med svart lock och tydlig logga på toppen. Flaskan har en snygg mörkblå till transparent färgskiftning och klassisk vit text. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Dior Sauvage Eau de Toilette - Sauvage Eau de Toilette från Dior, en populär parfym i snygg förpackning. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och trendig doft från ett välkänt märke.
Korres Black Sugar Eau de Toilette - Korres Black Sugar Eau de Toilette, 50 ml. Sprayat fåtal gånger, nästan helt full.
L'Eau d'Issey Eau de Toilette från Issey Miyake
L'Eau d'Issey Eau de Toilette från Issey Miyake - 89

L'Eau d'Issey Eau de Toilette från Issey Miyake

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: Issey Miyake
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

610 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant och tidlös parfym i en stilren flaska med frostat glas och silverfärgad kork. Doften är fräsch och blommig, perfekt för den som söker en subtil men minnesvärd signaturdoft. Flaskan rymmer 50 ml.

Daniela🌺
Daniela🌺
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Byxor  - Aldrig använt super snygga byxor var lite för mig.
Mag T-shirt  - I bra skick
Mönstrad korsettopp - Snygg korsettopp med djurmönster i blått, brunt och svart. Toppen har en unik design med ett korsat band över bröstet och en liten öppning framtill. Perfekt för en trendig look.
Blus  - I bra skick aldrig använt
Liknande annonser
Visa alla