Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Choco Musk parfymolja - Parfym olja helt ny, choco musk, 6 ml förpackning följer ej med
Choco Musk parfymolja roll-on - k(1 för 69kr - 2-110kr 5- 310kr )Choco Musk från Al-Rehab är en smidig roll-on parfymolja. Perfekt för dig som vill ha något annorlunda och trendigt i fickformat. Volym och ingredienser framgår ej på bilderna.
Choco Musk Pistachio parfym 50ml - Choco Musk Pistachio från Crown Perfumes, 50ml Eau de Parfum. En unik och trendig doft i snygg flaska, perfekt för dig som vill sticka ut. Helt full flaska. Parfymen luktar riktigt sött med vanilj och pistasche. Passar både kvinna och man! Finns i Göteborg att hämtas
White Musk parfym- olja extract - Säljer en sällsynt parfym-olja av lukten white musk. Det är en 100% extract och är hämtad från Marrocko!
Choco Musk Pistachio parfymolja - Smidig parfymolja med pistage och chokladtema. 6ml koncentrerad parfym, perfekt att ta med i väskan. Tillverkad i U.K.
Choco Musk Parfymolja 6ml - Ny och oanvänd! Original! Vill du dofta sött som en nybakad choklad kaka? 🍪 🍫Då är denna helt perfekt! 🤩👌Får så många komplimanger av alla när jag bär denna och kan själv inte sluta sniffa på mig😅 Choco Musk är en koncentrerad parfym olja utan alkohol från Al-Rehab med en söt och varm doft av choklad och mysk. Flaskan är liten och smidig med roll on applikation. 6 ml. Helt perfekt för att ta med sig. Livar upp en grå och trist dag!🫶💕 Kan verkligen rekommendera denna till alla gourmand lovers!👌
NY - Al-Rehab - Choco Musk edp - 50ml Parfym  - Helt ny och oöppnad.
Choco Musk Concentrated Perfume från Crown Perfumes - Säljer en koncentrerad parfym med doften Choco Musk från Crown Perfumes. Flaskan innehåller 6 ml och kommer i en elegant förpackning med bruna och vita detaljer. Perfekt för dig som älskar en söt och varm doft med inslag av choklad och mysk. Liten och smidig att ta med sig överallt!
Choco Musk parfymolja
Choco Musk parfymolja - 0 Choco Musk parfymolja - 1

Choco Musk parfymolja

Storlek: 6ml
Kategori: Parfym
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Choco Musk parfymolja från Crown Perfumes i en 6ml glasflaska med silverfärgat skruvlock. Doften är söt och varm med inslag av vanilj. Helt oanvänd!

Cassandra Dahl
Cassandra Dahl
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Victoria's Secret Pure Seduction Mist - Säljer min Pure Seduction från Victoria Secret. Använts en smula men väldigt mycket kvar💕💕
Passage D'Enfer Eau de Toilette - Rensar lite från min parfym kollektion, passage d’enfer edt 100ml är en extremt unik doft som passar i alla årstider. Har sprejats ett tiotal gånger. Original pris 1850 mitt pris är 1200 pga lite repor på förpackningen och vill bli av med den annars nästan felfri. Priset är ej hugget i sten kom med förslag!
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
ESSNCE Lemon Eclair parfym - Lemon Eclair från ESSNCE. Tyvärr så kommer den inte till användning. Har använt den 2 gånger🌸