Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfym 100ml - Parfym från Agent Provocateur  Testad en gång
Montale Intense Cherry parfym 100ml - Montale Intense Cherry är en parfym i en metallisk flaska med rosa och guld färgskiftning. Flaskan har en unik guldfärgad kork med en dekorativ berlock. Doften är känd för sina intensiva körsbärsnoter och flaskan rymmer 100 ml.
Ariana Grande parfym 100 ml - Stor flaska Ariana Grande parfym, 100 ml Eau de Parfum, ca hälften kvar. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk doft i din samling.
Victoria Flower Orchid parfym 100ml - Victoria Flower Orchid från Maison Alhambra är en Eau de Parfum med en snygg rosa flaska och modern design. Volymen är 100ml, perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig parfym.
Miss Dior 100 ml parfym - Säljer min Miss Dior parfym 100ml. Fick den i födelsedagspresent för runt 4 år sen. Parfymen var rosa när jag fick den men har ändrat färg (normalt för parfymer om de står i ex sol osv). Nästintill oanvänd pga passar tyvärr inte mig.  Nypriset ligger runt 1900kr men säljer för 600 kr pga att färgen och lukten kan ha påverkats (vet ej vad den ska lukta för har inte använt den sen jag fick den för 4 år sen.  Original Dior påse medföljer samt original förpackning.
212 Sexy parfym från Carolina Herrera 100ml  - Säljer en 212 Sexy parfym från Carolina Herrera. Flaskan har en unik kapselliknande form i roséguld och rosa glas. Parfymen kommer i två separata sprayflaskor som passar perfekt i väskan. Modern och elegant design som sticker ut i badrumshyllan. 100ml oanvänd utan låda pris kan diskuteras
Victoria's Secret Bombshell parfym 100 ml - Helt ny Victoria's Secret Bombshell Eau de Parfum i en snygg rosa och svart förpackning med gulddetaljer. Doften har inslag av passionsfrukt, pion och vaniljorkidé. Flaskan rymmer 100 ml och är perfekt för dig som gillar fruktiga och blommiga parfymer.
Lady Dorall parfym 100ml - Säljer en Lady Dorall eau de toilette spray från Dorall Collection. Flaskan är cylinderformad i glas med ljusrosa lock och rosa vätska. Rymmer 100 ml. Snygg och stilren design med silvrig text på framsidan.
Si parfym 100ml
Si parfym 100ml - 89

Si parfym 100ml

Storlek: 80 ml
Kategori: Parfym
Märke: Armani
Färg: Rosa

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Si Armani 100ml. Jag fick den i present men de var lite för söt för min smak. Den har kommit tillanvändning och därav finns det kvar 80 ml kvar.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lång blå omlottklänning med knyt - Säljer en lång blå klänning med draperad omlottdesign och ballongärmar med knyt vid handlederna. Klänningen har en elegant, flytande form och är tillverkad i ett lätt, glansigt material som ger en lyxig känsla. Nypris 1800kr mitt pris 1200
Adoore Ljusgul långklänning med blommigt mönster - Söt långklänning i ljusgul ton med små blommiga detaljer. Klänningen har v-ringad hals, är ärmlös och har en mjuk, flytande passform. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.  Använd 3ggr, har en brunn fläck på en liten del av klänningen. Har försökt tvätta bort men går ej.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →