Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Intense - Hej jag säljer en parfym från Giorgio Armani som jag vunnit i en tävling. Säljes pga att jag ej tycker om doften. Sì Passione Intense kommer i en stilren röd flaska med svart lock. Doften är intensiv och passionerad, perfekt för den som vill göra ett starkt intryck.
Sì Passione Eau de Parfum - Sì Passione från Giorgio Armani är en parfym med snygg röd flaska och modern känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet.
Giorgio Armani Sì Passione parfym - Giorgio Armani Sì Passione parfym i en elegant röd förpackning med gulddetaljer. Flaskan har en stilren och lyxig design som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och vill ha något som känns både modernt och klassiskt.
Sì Passione Eau de Parfum - Sì Passione från Giorgio Armani är en elegant parfym i en snygg röd flaska. Volymen är 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft från ett välkänt modehus.
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum Intense - Säljer en parfym från Giorgio Armani som jag vunnit i en tävling. Helt oöppnad eftersom jag inte tycker om doften 🥰. Sì Eau de Parfum Intense har en djup och förförisk doftprofil. Flaskan är genomskinlig med svart lock och röd text, medan förpackningen är röd med guldiga detaljer.
Giorgio Armani Sì Passione EdP 100ml - Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum i en snygg röd glasflaska med svart lock. Flaskan har eleganta former och guldtext. Kommer i en röd och guldig kartong. Doften är intensiv och modern, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Jag säljer denna parfym eftersom jag köpte fel, helt oanvänd bara gjort ett test sprut. Vid fler frågor är det bara att kontakta mig
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum - Lyxig parfym från Giorgio Armani, Sì Eau de Parfum. Flaskan är rektangulär i glas med guldiga detaljer och svart kork. Doften är elegant och feminin med en mjukt rosa vätska. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter. helt ny använt bara två spray fick i present inte min typ av doft, man får med sig förpackningen också
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum - Giorgio Armanis Sí parfym, endast testad! Som ny (50ml)
(Helt ny)Sì Passione Eau de Parfum från Giorgio Armani
(Helt ny)Sì Passione Eau de Parfum från Giorgio Armani - 89 (Helt ny)Sì Passione Eau de Parfum från Giorgio Armani - 90 (Helt ny)Sì Passione Eau de Parfum från Giorgio Armani - 91 (Helt ny)Sì Passione Eau de Parfum från Giorgio Armani - 92 (Helt ny)Sì Passione Eau de Parfum från Giorgio Armani - 93

(Helt ny)Sì Passione Eau de Parfum från Giorgio Armani

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Färg: Röd

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer parfymen Sì Passione från Giorgio Armani. 50ml. (Edp)Flaskan är helt oanvänd och helt ny. Medföljer en box men utan den lilla flaskan. fantastisk doft som utstrålar styrka och femininitet. Perfekt för både dag och kväll!

Leyla
Leyla
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Clean Classic The Original Parfym - Säljer en elegant och fräsch parfym från Clean Classic, kallad The Original. Doften är super fräsch och luktar rent. Den är nästan helt ny
Amber Blossom ALL I AM Beauty  - Amber Blossom är en varm, mjukt blommig och feminin doft. I doften hittar du soldränkt freesia, apelsinblomma och toner av röda bär. Kombinationen av amber, patchouli och musk i basen gör att doften upplevs både modern och klassisk. Amber Blossom är intensiv och mjuk på samma gång och dröjer sig kvar på huden. Toppnot: mandarin, röda vinbär, gröna inslag Hjärtnot: orange blossom, freesia, plommon Basnot: torkad amber, patchouli, musk den är endast använd fåtal gånger
Lattafa Musk Candy Rose - Luktar som sköljmedel eller nytvättad men med en not av något som gör att den fräscha delen av doften tar annan väg. Väldigt fräsch och söt parfym dessutom håller länge.
Liknande annonser
Visa alla