Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jean Paul Gaultier Divine  - 100ml lite använd.
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Eau de Parfum 50 ml - En lyxig parfym i en unik, guldfärgad flaska formad som en kvinnokropp med detaljerade linjer och konformade bröst. Doften har inslag av lilja, maräng och salt. Kommer i en elegant vit och guldig förpackning.
JEAN PAUL GAULTIER  - 100ml, halva kvar så cirka 50ml säljes
Jean Paul Gaultier Divine parfym - Säljer en Jean Paul Gaultier Divine parfym i en unik flaska formad som en kvinnokropp med guldiga detaljer och röd bas. Kommer i en lyxig vit och guldig förpackning. Perfekt för dig som gillar statement-dofter och snygg design. Sprayade 3-5 men tyckte att den va lite för stark. Köpt ifrån sephora för 1800kr
SCANDAL EDT JEAN PAUL GAULTIER  - Scandal edt är en härlig karamell parfym som är perfekt för sommarkvällar, vår och höst. använd ett fåtal gånger på grund av att karamell lukten inte riktigt passade mig.  Skriv gärna vid funderingar.
Jean Paul Gaultier Divine EdP - Gaultier Divine Eau de Parfum med en unik och ikonisk flaska. Volym: 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool design och lyxig känsla.
Jean Paul Gaultier Eau de Toilette - 100 ml Eau de Toilette från Jean Paul Gaultier, tillverkad i Frankrike. Flaskan har en unik design och är perfekt för dig som vill sticka ut med din stil. Stått i ett skåp i badrummet. Vet inte hur gammal den är då jag fått den av min mormor. Den har mörknat i färgen därav priset. Förpackningen medföljer
Scandal parfym 100 ml - Scandal parfym främst för män men kan användas av kvinnor. Luktar främst vanilj och sött. Ungefär lite mer än 50 av 100ml kvar i den.  Lådan finns
Jena Paul Gaultier 100 ml
Jena Paul Gaultier 100 ml - 89 Jena Paul Gaultier 100 ml - 90

Jena Paul Gaultier 100 ml

Storlek: 100ML
Kategori: Parfym

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jena Paul gaultier parfym, luktar är blommig , kvar 75 ml i flaskan. Nypris cirka runt 900 kr.

Nastaran Aslami
Nastaran Aslami
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino Born In Roma 100ml - Har använt den 1-3 gånger så den är fortfarande nästan full. Köpte den för 1300 något år sedan
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Var inte min stil 😅
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Essnce Strawberry Eclair EdP 50 ml - ESSNCE Strawberry Eclair, 50 ml. Knappt använd, vilket syns på bild.
Victoria's Secret body mists set - Färgglatt set med 5 Victoria's Secret body mists och 1 lotion. Parfym Flaskorna är princip fulla, och body lotion är det kvar ca 30 %. 💕🥰  (Går att få med påsen bakom) 🥰 (250 ml)
ESSNCE parfymer - Säljer tillsammans 3 dofter i paket, Absolu Vanilla från ESSNCE och Lemon Eclair, vanilla är bara testad lemon eclair helt ny. Och en 8ml (minus några sprut) Vanilla haze från fugazzi. Luktar creme brulée, enligt mig lite lik carashmellow.🤍
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym med unik design från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir kommer i en guldfärgad förpackning som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra. Det är ungefär 30ml kvar i flaskan vilket räcker ett tag. Perfekt parfym till vintern❄️
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2