Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfym från Karl Lagerfeld - Elegant parfym i en stilren, fyrkantig glasflaska med silverdetaljer och ett genomskinligt lock. Perfekt för den som älskar en lyxig doftupplevelse.
Rituals parfym 10 ml - Rituals parfym, ”Fleurs de L’himalaya”, ca 85-95% kvar  Luktar supergott men har inte använt den så säljer istället🌸🌟
Ariana Grande Ari Parfym 100 ml helt ny - Jättenice doft från Ariana Grande, helt ny 100 ml, säljer då den ej kommer till använding och ej är min typ av doft, fått som present
Ana Abiyedh parfym 60 ml - Elegant parfym från Lattafa i en stilren, rektangulär glasflaska med en ljuslila kork. Flaskan har en dekorativ etikett med arabisk text och ett intrikat mönster. Doften är sofistikerad och passar perfekt för den som söker något unikt.
Juicy Couture parfym 30 ml - Snygg parfymflaska med rosa rosett från Juicy Couture. Volym: 30 ml. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft och stilren design. Orginalpris 700
Karl lagerfeld parfym (äkta) - Denna karl lagerfeld parfym är använd men det absolut mesta av innehållet finns kvar. Doften ”pour femme” Den är äkta, nypris 699kr. Mitt pris 300kr
Candy parfym från Women'secret 30 ml - Säljs den för har kronisk migrän då måste bli av alla parfymer jag har. :( den är 30 ml
Ariana Grande parfym 100 ml - Snygg Ariana Grande parfym med unik design och fluffig detalj. Flaskan rymmer 100 ml och är tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill ha något extra på hyllan. 60-70 ml kvar.
NY parfym Karl Lagerfeld 60 ml
NY parfym Karl Lagerfeld 60 ml - 89 NY parfym Karl Lagerfeld 60 ml - 90

NY parfym Karl Lagerfeld 60 ml

Storlek: 60 ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny parfym från Karl Lagerfeld, doftar friskt och blommigt. 60 ml

Kaj Sa
Kaj Sa
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Acqua Di Giõ Profondo Parfum - Stilren och modern parfym från Giorgio Armani. Flaskan har en elegant design och passar perfekt . 50ml. Det är det är Acqua di gio Profondo PARFUM så den håller sirka 6-8 timmar på huden, spreja minst 10 minuter innan du går ut så den håller längre. (TIPS, använd hudkräm på de ställen du ska spreja så håller den längre)
Essnce High On Chai parfym - Upptäck Essnce High On Chai Eau de Parfum i en smidig sprayflaska. Perfekt storlek för att ta med överallt och fräscha upp din stil när du vill. Volym: 8 ml.
Essnce Absolu Vanilla - Essnce parfym helt ny, vanligtvis är den gul men mognar genom tiden 😊 nypris 360.
Victoria's Secret Pure Seduction Mist - Säljer min Pure Seduction från Victoria Secret. Använts en smula men väldigt mycket kvar💕💕
Cloudscape Eau de Parfum 15ml - Cloudscape från Rituals är en smidig parfym i 15 ml flaska, perfekt att ta med i väskan. Snygg design som sticker ut och passar dig som vill ha något unikt på hyllan. Den är limited edition så finns inte att köpa längre. Endast testad en gång.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum, 50 ml. Endast testsprayat en gång