Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Burberry parfym
Burberry parfym - 89 Burberry parfym - 90 Burberry parfym - 91

Burberry parfym

Storlek: 30ml
Kategori: Parfym
Märke: Burberry

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En god burburry parfym, näst intill oanvänd! Endast sprutats några gånger. Parfymen är 30 ml EDP och nypris är 880

Emma Oldin lazaroff
Emma Oldin lazaroff
(38)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Parfym burberry - Säljer en elegant parfymflaska klädd i ett klassiskt rutigt tygfodral med beige, svart och röd design. Flaskan har en stilren, silverfärgad kork och rymmer 30 ml. Perfekt för den som gillar en tidlös och sofistikerad stil. Nästan full 28ml kvar
Parfym från Burberry - Burberry Her London dream 30 ml, nästan full. Nypris 1025kr säljer för 300
Burberry Her parfym - 30 ml flaska, ca 25 ml kvar.
Burberry parfym🤎 - En så god parfym från burberry. Har bara testat den, så den är näst intill full.🤎
Burberry Goddess parfym 100ml - Burberry Goddess parfym i en stilren, fyrkantig glasflaska med guldlock och rund gulddetalj framtill. Doften har en elegant och lyxig känsla, perfekt för dig som vill ha något exklusivt. Flaskan är transparent och visar den ljusgula vätskan inuti. Cirka 70% kvar
Burberry parfym  - ANDRA BILDEN ÄR LÅNAD! Säljer en parfym ifrån Burberry då jag beställde fel.💞 Den luktar super gott, men beställde som sagt fel så kommer ej att använda den. 💞 De är 50 ml i den och den är köpt ifrån Åhléns💞 Toppnoter: Litchi, yuzu, ananasblad, mandarin och druvor. Hjärtnoter: Rosa pion, persikoblom och nashipäron. Basnoter: Vit mysk och ljust träd. Köparen står för frakt!📦
Burberry Summer parfym - Burberry Summer parfym 50ml. Använd lite
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Valentino Uomo Born In Roma 100ml - Hej! Säljer min helt nya Valentino parfym för att den inte kommit till användning. Box följer med. Skickar samma dag.
Acqua di Giò Eau de Parfum - Fräsch parfym från Giorgio Armani, Acqua 85mldi Giò Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med svart lock och silverdetaljer. Doften är klassiskt maskulin och elegant, perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös känsla.
ESSNCE Eau de Caramel parfym - ESSNCE Eau de Caramel. Se bild för mängd. Katt finns i hemmet.
Stronger With You Absolutely parfym - Stronger With You Absolutely från Emporio Armani är en parfym i en elegant svart och kopparfärgad förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och har en modern, stilren design som känns lyxig och tidlös. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml - Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum är en lyxig parfym i svart, stilren förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och doften är känd för sina lädertoner och eleganta känsla. Perfekt för dig som gillar exklusiva och djupa dofter.
ESSNCE Drunk Apple Pie parfym - Parfymen Drunk Apple Pie från ESSNCE. Sparsamt använd. Vid nyköp 50 ml. Om du har funderingar så skicka gärna ett meddelande.
ESSNCE Dewy Desert Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Dewy Desert. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med en svart rund kork och vit etikett med svart text. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan. Fick hem den idag, tagit 2 sprut
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en elegant guldig YSL-logga och detaljer. Svart asymmetrisk kork och guldfärgat nät runt halsen ger en exklusiv känsla. Doften är modern och ikonisk.