Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CAIA Senso Eau de Parfum - Parfymen CAIA Senso Eau de Parfum kommer i en snygg, klarröd-orange fyrkantig flaska med matchande cylinderformat lock. Flaskan har en modern och stilren design med silverdetaljer vid halsen. Perfekt för dig som gillar trendiga och färgstarka accessoarer.
CAIA Senso Eau de Parfum - Oanvänd och kommer med förpackning. Julklapp som inte kommer användas då doften inte passar mig och kvitto inte finns.💞
Senteur de Caia Eau de Parfum - Snygg parfymflaska från Caia med en unik design – rektangulär rosa glasflaska och en stor rund ljusrosa kork. Innehållet är en amberfärgad Eau de Parfum som känns lyxig och modern. Perfekt för dig som gillar trendiga och stilrena detaljer på sminkbordet.
CAIA ROTATE Eau de Parfum - Säljer caias Rotate parfym. Parfymen innehåller 50 ml och har använts 2-3 gånger. Parfymens toppnoter: rosé peppar, grapefrukt och bergamott. Hjärtnoterna: saffran, kanel, elemi. Basnoter: Tobak, läderackord och cederträ.  Original pris är 645kr och den är slutsåld på caias hemsida.
CAIA ROTATE Eau de Parfum - CAIA ROTATE är en eau de parfum med en unik och modern design. Volymen är 50 ml. Helt ny! Säljer av dubbletter!!💞💞
CAIA Le Ciel Eau de Parfum - Fräsch parfym med noter av grapefrukt, grönt äpple, melon, gurka och sandelträ. Perfekt för dig som gillar en modern och energisk vibe. Innehåller även svartvinbär, päron, vit blomma, cederträ och patchouli.  Använd max tre gånger så väldigt få.
CAIA Le Ciel Eau de Parfum - Fräsch parfym från CAIA i en stilren, ljusblå glasflaska med matchande lock. Har använt ungefär 20% av parfymen och är i 15 ml💞
CAIA La Nuit Eau de Parfum - En elegant parfym från CAIA med namnet La Nuit. Köpt i 15 ml och har använt ungefär 80% av parfymen💞
Senso Eau de Parfum från CAIA
Senso Eau de Parfum från CAIA - 89 Senso Eau de Parfum från CAIA - 90 Senso Eau de Parfum från CAIA - 91

Senso Eau de Parfum från CAIA

Storlek: 50 Ml
Kategori: Parfym
Märke: Caia
Skick: Mycket bra skick

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Senso parfym från CAIA. Fräsh doft som passar både dag och kväll! Nypris är 595 den är endast testad så 90% kvar!

Alma T
Alma T
(13)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Burberry Goddess EdP 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum Intense, 100 ml. Jag älskar denna men har redan en liknande. Jag har bara test luktat så den är helt ny.
Versace Eros Flame 2/3 kvar - Versace Eros Flame – 20/30ml Upplev kraften och passionen i Versace Eros Flame, en doft som kombinerar intensitet med elegans. Perfekt för dig som vill göra ett starkt intryck – oavsett dag eller kväll.  ✨ Doftprofil: 	•	Toppnoter: Apelsin, citron, rosépeppar – fräsch och energisk 	•	Hjärtnoter: Ros, kryddor, röd äpple – varm och inbjudande 	•	Basnoter: Vanilj, vetiver, cederträ – djup och maskulin  💎 Storlek: 20ml / 30ml 💼 Tillfälle: Dag- och kvällsbruk, fest eller vardag när du vill känna dig
Coco Mademoiselle parfym från Chanel - Coco Mademoiselle från Chanel i 50 ml, lite mer än halva kvar 🩷
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom ford tobacco vanille 100ml.  Lyxig och modern doft för dig som vill sticka ut. Inte använd alls bara testat då den inte passade mig så bra!
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Alimarin 15.0 Extrait de Parfum - Alimarin 15.0 är en extrait de parfum från one bold chemist. Flaskan har en stilren design med en illustration av en dykare. Perfekt för dig som gillar unika och moderna parfymer.liknar afternoonswim.
Altman 22.0 - Altman 22.0 från One Bold Chemist. Liknar pdm althair. Testsd en gång. Väldigt fin doft
Valentino Uomo Born in Roma - Stilren herrparfym med edgy vibe från Valentino. Volym: 100 ml. Ingredienser: alkohol, parfym, aqua/water, limonene, linalool, coumarin, citral, citronellol, geraniol m.fl. Tillverkad i Frankrike.