Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight edo - Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight edp i en 100ml flaska men ca hälften kvar. Har inget lock samt den lilla plast grejen som ska finnas har åkt bort.
Viktor & Rolf Flowerbomb EdP 50ml - Flowerbomb från Viktor & Rolf, en ikonisk feminin parfym. Kommer i original rosa box och har använts endast fåtal gånger. Doften är blommig och feminin, Toppnoter: Bergamott, Te, Osmanthus. Mellannoter: Jasmin, apelsinblomma,  Freesia, orkidé, rosor. Basnoter: Vanilj, musk och patchouli. Denna parfymen är perfekt för dig som vill ha en lyxig parfym med en ikonisk doft💗
Flowerbomb Eau de Parfum från Viktor & Rolf - En ikonisk parfym i en lyxig, multifasetterad glasflaska med rosatonad vätska. Flowerbomb har en feminin och blommig doft, och flaskan har en metallisk silverfärgad spraykork samt en svart detalj med logotypen på sidan. Tyvärr kommer den inte till användning längre så därför säljer jag den💝Köpt för 1400.
Flowerbomb Eau de Parfum från Viktor & Rolf - Flowerbomb från viktor rolf. Har skador fram på parfymen, se bild. 100ml flaska men testad
Viktor & Rolf Parfym - Säljer min parfym från Viktor & Rolf, nästan helt oanvänd. Köpt i februari
Nästan tom Flowerbomb parfym från Viktor & Rolf - Kul för den som vill testa eller vill ha en fin flaska på sminkbordet. Flowerbomb från Viktor & Rolf i en lyxig, facetterad glasflaska med metallisk spray och svart detalj. Flaskan rymmer 50 ml och har en elegant, transparent design med en silvrig etikett framtill. Doften är ikonisk och feminin.
Viktor & Rolf Good Fortune Perfume - Viktor & Rolf Good Fortune Perfume. 33ml bottle. New! A great all year around fragrance.
Parfym från Viktor & Rolf - Elegant parfymflaska från Viktor & Rolf med en unik, geometrisk lila kork. Flaskan är rund och genomskinlig med en gyllene vätska inuti. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse. 50% kvar! Nypris 1000kr
Viktor & Rolf Flowerbomb
Viktor & Rolf Flowerbomb  - 89 Viktor & Rolf Flowerbomb  - 90 Viktor & Rolf Flowerbomb  - 91

Viktor & Rolf Flowerbomb

Storlek: 10-15ml
Kategori: Parfym

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Viktor&Rolf Flowerbomb parfym (dam-doft). Det är ca 10-15 ml kvar i flaskan, perfekt för dig som vill köpa och prova först. Och med tanke på priset är det mycket värt jämfört med andra parfymer på Plick. pm för fler bilder!

Hogge Resell 🇸🇪
Hogge Resell 🇸🇪
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
ESSNCE Absolu Vanilla parfym - Essnce parfym, Helt ny och oanvänd då ja råkade köpa två💕
Essnce Aurora Vanille - Har enbart prov sprutat några gånger.                                     50 ml 🫧
Creed Aventus 100ml parfym - Creed Aventus, ikonisk parfym i 100ml flaska. Lyxig känsla och stilren design, perfekt för dig som vill sticka ut. Originalförpackning och äkthetskort medföljer. Tillverkad av det klassiska parfymhuset Creed, grundat 1760. Ca 85ml kvar
ESSNCE Absolu Vanilla & I Am Vanilla - Två parfymer från ESSNCE: Absolu Vanilla och I Am Vanilla. Perfekt för dig som älskar vanilj och gourmand. Absolu Vanilla doftar som en vaniljbakelse, lite boozy och tyngd som gör att den upplevs som en mogen vaniljparfym🍦🧁🥃 I Am Vanilla doftar som en jordgubbstårta med vaniljkräm, bäriga inslag av jordgubbe och brunt socker🍰🎂🍓De är bara använda lite, båda två har väldigt mycket kvar!😍 Nypris: 360kr st
ESSNCE Absolu Vanilla parfym - Säljer ESSNCE Absolu Vanilla Eau de Parfum
Burberry Goddess EdP 100ml - Burberry Goddess Eau de Parfum Intense, 100 ml. Jag älskar denna men har redan en liknande. Jag har bara test luktat så den är helt ny.
Essnce Berries & Cream  - Endast testad🍓
Valentino Uomo Born In Roma Intense - Stilren parfym från Valentino med modern design och coola detaljer. Flaskan rymmer 100 ml och är en Eau de Parfum Intense. Perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet.