Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Parfymflaska från Diesel
Parfymflaska från Diesel - 89 Parfymflaska från Diesel - 90

Parfymflaska från Diesel

Storlek: 20 ml
Kategori: Parfym
Märke: Diesel
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en cool parfymflaska från Diesel i form av en knytnäve. Flaskan är mörk och har en silverfärgad kork. Perfekt för den som gillar unika och stiliga designparfymer. Passar bra som present eller för att piffa upp din egen samling ungefär 20 ml av 50! Kom även med byten gärna.

Alex
Alex
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit t-shirt från Ami Paris med hjärtdetalj - Vit t-shirt från Ami Paris i mjuk bomull. Klassisk passform med korta ärmar och rund halsringning. På bröstet finns en röd broderad hjärtdetalj med bokstaven A. Perfekt för en clean och stilren look. Säljer den eftersom den är för stor. Storlek S
Mix av populära herrparfymer - Samling av trendiga herrparfymer från kända märken som Burberry Hero, YSL L'Homme, Prada, Afnan och Lattafa Asad Bourbon. Perfekt för dig som vill testa olika dofter och hitta din nya favorit. Letar för byten
Valentino parfym extradose - Snygg parfym från Valentino med en cool, svart flaska och rosa logga. Perfekt för dig som gillar att sticka ut och vill ha något som känns lyxigt och trendigt i samlingen.  Bara byten. 100 ml
Riktigt snyggt bälte från Lindex med L mönstrar  - Jätteskönt och snygg helt ny aldrig använd.
Liknande annonser
Visa alla