Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
J'adore l'Or Essence de Parfum från Dior - Säljer en lyxig J'adore l'Or Essence de Parfum från Dior. Flaskan har en elegant, droppformad design i guld och glas med en rund topp. Doften har toppnoter av jasmin, mellannoter av ylang-ylang, tuberos och majros, samt basnoter av tahitisk vanilj och tonkaböna. Perfekt för speciella tillfällen! Parfymen har bevarats i en sval och mörk plats och är köpt nyligen. Värdet på parfymen är 1880 kr men eftersom parfymen har kommit till användning, säljer jag den för mycket lägre.
J'adore L'Or Essence de Parfum från Dior - Exklusiv parfym från Dior, J'adore L'Or Essence de Parfum, i en elegant förpackning. Denna doft är känd för sin lyxiga och sensuella karaktär, perfekt för speciella tillfällen. Flaskan rymmer 40 ml av denna förföriska essens.
J'adore l'Or Essence de Parfum Dior - Lyxig parfym J'adore l'Or Essence de Parfum från Dior. Kommer i nytt skick, oplomberad, i sin eleganta vita kartong med gulddetaljer och präglad text. 50ml flaska värde ca 2000kr och passar perfekt för dig som gillar exklusiva dofter med snygg design. (Fått som gåva, vill inte ha kvar)
J'adore Perle de Parfum Dior - Lyxig parfym från Dior med roller pearl-applikator. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i vardagen. Flaskans design är ikonisk och lätt att ta med sig. Volym: 20ml. Använd 1 gång. Pris går alltid att diskutera 💕
Dior J'adore Eau de Parfum - Dior J'adore Eau de Parfum – en ikonisk parfym med elegant design. Perfekt för dig som vill ha en lyxig känsla i vardagen. Snygg flaska och exklusiv förpackning. Volym och ingredienser syns ej på bilderna.
J'adore Eau de Parfum från Dior helt ny - Elegant och tidlös parfym från Dior, J'adore Eau de Parfum. Förpackningen är stilren i vitt med gyllene detaljer. Perfekt för den som älskar lyxiga och feminina dofter.
J'adore Eau de Parfum 30ml - J'adore från Dior som är helt oanständig och säljer pga att jag fick den i julklapp och kan inte lämna tillbaka.Volymen är 30 ml.
J'adore L'Or Essence de Parfum
J'adore L'Or Essence de Parfum - 0 J'adore L'Or Essence de Parfum - 1 J'adore L'Or Essence de Parfum - 2 J'adore L'Or Essence de Parfum - 3

J'adore L'Or Essence de Parfum

Storlek: 50
Kategori: Parfym
Märke: Dior
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lyxig och elegant parfym från Dior. J'adore L'Or Essence de Parfum ger en exklusiv känsla och passar dig som vill sticka ut. Perfekt för dig som gillar ikoniska dofter med stil. Endast testat 40 ml för 600kr. Chanel noir använt några gånger 50 ml för 600kr. och Chanel mademoiselle i förpackningen 50ml för 800kr

Sara Hassnawi
Sara Hassnawi
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino Donna EdP 30 ml - Älskar denna doft men kommer tyvärr inte till användning 💗 endast använd ca 2-3 gånger
Valentino parfym med nitar och mönster - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en genomskinlig glasflaska med nitar och rutmönster. Flaskan har svart kork och etikett med Valentino-loggan i rött. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en exklusiv och edgy design.
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
Burberry Goddess Eau de Parfum - Burberry Goddess Eau de Parfum i elegant flaska med guldiga detaljer. Volym: 50 ml. Använd! Perfekt för dig som vill ha en lyxig touch i din doftsamling. Tillverkad i Frankrike.
Hugo Boss The Scent Magnetic EdP - Säljer min Hugo boss the scent magnetic Edp. Cirka 30/50 ml kvar. Bara att höra av sig vid funderingar!
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Essnce oh darling
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym i guldigt utförande från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir är en ikonisk doft med unik design som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra.
 Giorgio Armani Acqua di gio profondo parfym  - Fet giorgio Armani parfym. 75 ml originellt skulle gissa på att det är ungefär 70 ml kvar. Om du har några frågor är det bara att fråga