Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sauvage Elixir från Dior - Kom med prisförslag                  Säljer en flaska Sauvage Elixir från Dior. Den har en elegant, mörk design med en stilren svart flaska och silverdetaljer. Perfekt för den som vill ha en lyxig och maskulin doft. Flaskan är kompakt och lätt att ta med sig. Perfekt present eller för att unna sig själv något extra!Skriv gärna om ni har frågor!
Dior Sauvage Elixir parfym - Dior Sauvage Elixir parfym i en elegant mörkblå glasflaska med matchande svart kartong. Flaskan har en stilren, rund form och silverdetaljer vid halsen. En ikonisk doft som utstrålar lyx och modernitet den är typ 20ml kvar
Dior Sauvage Elixir parfym - Dior Sauvage Elixir parfym i en lyxig, svart och silverfärgad rektangulär kartong. Förpackningen är elegant och stilren med tydlig logotyp och text. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design.
Dior sauvage elixir parfym  - Det här är en dior sauvage parfym som luktar fint och den är bara använd några gånger.
Dior Sauvage Elixir parfym - En exklusiv herrparfym i en elegant, mörkblå glasflaska med silverdetaljer. Flaskan har en rund form och kommer i en lyxig svart förpackning med tydlig logga. Doften är intensiv och maskulin, perfekt för dig som vill sticka ut. Iprincip helt ny har använts max 5 sprej.
Dior Sauvage Elixir parfym - Dior Sauvage Elixir är en exklusiv parfym i en elegant mörkblå glasflaska med silverfärgad text. Flaskan har en stilren och lyxig design som verkligen sticker ut på hyllan. Perfekt för dig som gillar kraftfulla och unika dofter.
Dior Sauvage Elixir parfym - Dior Sauvage Elixir, best fragrance iv'e ever smelt in my life, a intense compliment getter fragrance, whenever i go out with this fragrance i get at least 2-3 compliments. 10/10 🤩
Dior Sauvage Elixir 60ml parfym - Dior Sauvage Elixir är en exklusiv herrparfym i en elegant svart kartong med silverdetaljer. Flaskan rymmer 60ml och doften är intensiv och maskulin, perfekt för dig som vill sticka ut. Snygg och lyxig förpackning som känns riktigt premium.
Sauvage Elixir från Dior
Sauvage Elixir från Dior - 89 Sauvage Elixir från Dior - 90

Sauvage Elixir från Dior

Storlek: 60 ml
Kategori: Parfym
Märke: Dior
Skick: Nytt skick

850 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en elegant och intensiv parfym, Sauvage Elixir från Dior. Flaskan är mörk och stilren med en svart glansig yta och silverdetaljer. Perfekt för den som söker en kraftfull och sofistikerad doft.

Johan linus
Johan linus
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
jbl sonic 5 - Helt ny, nypris 1499kr (har en annan som ja använder)
Svarta sneakers från Gant - Snygga svarta sneakers från Gant med vit sula och klassisk snörning. Skorna har en stilren design med Gant-logga på sidan och en röd sula undertill. Perfekta för en avslappnad stil. Använda 5-7 gånger
Japanskt knivset i träask - Säljer ett exklusivt japanskt knivset med två knivar i olika storlekar, levereras i en elegant trälåda med röd satininredning. Handtagen är ljusa och knivarna har klassisk japansk design, varav en har tandad egg.
Liknande annonser
Visa alla