Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Alyssa Ashley Vanilla Eau Parfumee - Alyssa Ashley Vanilla Eau de Parfumee Cologne Spray. 100 ML  Ni ser på bilden hur mycket som är kvar i flaskan
Alyssa Ashley  - Alyssa Ashley parfym 50 ML white Patchouli
Vanilj parfym- Alyssa Ashley - Doftar precis som vaniljglass eller typ vaniljsås. En väldigt pudrig, krämig doft för en liten peng, så värt det! Perfekt för gourmand tjejer men även killar (om man vill toppa av sin kombo eller bara bära den som den är on a daily basis). Den innehåller även extrakt från ren vanilj. Super liten och enkel att ha i väskan. Den passar för alla årstider då det är vanilj.
Alyssa Ashley Vanilla EdT 15ml - Vanilla EdT från Alyssa Ashley, 15 ml. Tillverkad i Italien. Perfekt storlek för att ta med i väskan och fräscha upp din stil när som helst.
Vanilla Eau Parfumée Cologne Spray från Alyssa Ashley - En parfym med doft av vanilj från Alyssa Ashley. Flaskan är rektangulär i genomskinligt glas med guldig kork och text i guld. Innehållet är ljusgult och flaskan har en stilren design.
Alyssa Ashley Vanilla EdT 25ml - Vanilla by Alyssa Ashley Eau de Toilette, 25 ml. Doften är söt och varm vanilj. Har aldrig användas utan bara bruten förpackning, så helt ny! Vid frågor är det bara att höra av sig!!💞
Alyssa Ashley Vanilla Eau de Toilette - Vaniljdoftande Eau de Toilette från Alyssa Ashley i en stilren, rektangulär glasflaska med gul etikett och silverfärgat lock. Flaskan rymmer 25 ml och har en enkel, modern design som passar perfekt för dig som gillar söta och varma dofter. Endast testad en gång så i princip ny.
Vanilla Eau de Toilette från Alyssa Ashley - Säljer en 25 ml flaska av Vanilla Eau de Toilette från Alyssa Ashley. Doften har en söt och varm vaniljton. Flaskan är elegant med en ljusgul vätska och ett stilrent lock. Perfekt för dig som älskar klassiska och mjuka dofter.
Alyssa Ashley ”Vanilla”
Alyssa Ashley ”Vanilla” - 89

Alyssa Ashley ”Vanilla”

Storlek: 25ml
Kategori: Parfym

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

****GRATIS FRAKT**** ENDAST TESTAD EN GÅNG!! Nypris: 200kr /25 ml Ditt pris: 120kr

Izabella Nilsson Jarvandi
Izabella Nilsson Jarvandi
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Porslinsask - Liten porslinsask
Parfym Rituals - 50ml nypris 619kr ditt pris 200kr
Parfym Rituals - 15ml Rêve de Hanami nypris 219kr säljes för 60kr
Vintage 80-talspäls  - Vintage 80-talspäls som min mormor köpte i Göteborg på den tiden. Lite för stor för mig som är XS petite men skulle säga S/M
Liknande annonser
Visa alla