Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 - 89  - 90

Storlek: 30ml
Kategori: Parfym

380 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dolce & Gabbana The One edp. Flaska som rymmer 30ml. Sparsamt använd enligt bilder. Ask saknas. Frakt: 45 kr (postnord)

HR
HR
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Afnan Supremacy Collector's Edition parfym - Populär doft. Supremacy collector's edition AFNAN . 100 ml
ESSNCE Vanilla Sass Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Vanilla Sass. Flaskan är genomskinlig med svart rund kork och vit etikett. Innehåller Eau de Parfum och har en stilren, modern design. Perfekt för dig som gillar söta och mjuka vaniljtoner. Testad en gång
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.
Stronger with you intensely | 30ml - Armani stronger with you intensely 30ml. Återstår ungefär 25ml
Sabrina Carpenter parfym - 30 ml parfym Sweet Tooth💞 har ej kvar lådan, ca 80% kvar
Valentino Uomo Born In Roma Intense 80 ml  - Valentino Uomo Born In Roma Intense Eau de Parfum. Flaskan är svart med nitar och har en cool, modern design med rosa text. Parfymen kommer i en snygg svart kartong med rosa detaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva och intensiva dofter.