Alla kategorier / Skönhet / Parfym
ESSNCE Cozy Goddess Eau de Parfum
ESSNCE Cozy Goddess Eau de Parfum - 0 ESSNCE Cozy Goddess Eau de Parfum - 1

ESSNCE Cozy Goddess Eau de Parfum

Storlek: 50
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Cozy Goddess. Flaskan är genomskinlig med svart lock och vit etikett med svart text. Innehållet är en klar vätska. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna dofter.

Annelie Cullberg
Annelie Cullberg
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vadderad vinterjacka med fuskpäls - Snygg vinterjacka med huva och fuskpäls, svart. Jackan är vadderad, har dragkedja och knappar framtill samt mysigt pälsfoder på insidan. Utrustad med praktiska fickor med dragkedja och ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla dagar!XL men liten i storleken passar M. Nypris 550:- liten passform
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - En stilren parfymflaska från ESSNCE med doften Vanilla Baby. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och enkel vit etikett. Innehållet är ljusgult och ger en fräsch och modern känsla, perfekt för dig som gillar söta vaniljtoner.
Beiga espadrilles med svarta band - Säljer ett par snygga espadrilles med hög platåsula i flätad jute och breda svarta band som korsas över foten. Sandalerna har öppen tå och justerbar rem runt ankeln. Perfekta för sommaren och ger en trendig look till din outfit. Oanvända
Röda Puma sneakers med vit sula - Snygga röda sneakers från Puma med klassisk vit sula och vit logga på sidan. Skorna har lågt skaft, röda skosnören och är tillverkade i syntetmaterial med detaljer i mockaimitation. Perfekta för dig som vill sticka ut med färg på fötterna.
Silverörhängen med kristall från Dyrberg/Kern - Snygga örhängen från Dyrberg/Kern i silverfärg med rund, klar kristall som hänger i en enkel krok. Kommer i en lyxig rosa sammetsförpackning med logga. Perfekta för dig som gillar stilrena och glittriga accessoarer.
Liknande annonser
Visa alla