Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - En stilren parfymflaska från ESSNCE med doften Carashmellow. Flaskan är genomskinlig med en svart cylinderformad kork och vit etikett med svart text. Innehållet är ljust gult och flaskan har en modern, minimalistisk design.
Essnce Toxique Eau de Parfum - Säljer en elegant flaska Essnce Toxique Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med en minimalistisk vit etikett och svart text. Den har en svart spraykork och innehåller en doft med noter av citrus och blommor. Perfekt för den som söker en unik och sofistikerad doft.
Essnce Toxique Eau de Parfum - Endast testad!
ESSNCE Dirty Dancing Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Dirty Dancing. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och enkel vit etikett med svart text. Innehållet är ljusgult och flaskan har en modern, minimalistisk design.
ESSNCE Cozy Goddess Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Cozy Goddess. Flaskan är genomskinlig med en vit etikett och svart text, samt har ett svart cylinderformat lock. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan.
ESSNCE Vanilla Sass Eau de Parfum - Fräsch parfym från ESSNCE med doft av vanilj. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och enkel vit etikett. Perfekt för dig som gillar söta och mjuka dofter med en modern touch.
Essnce Chocolat Chaud Eau de Parfum - Upptäck den ljuvliga doften av varm choklad med Essnce Chocolat Chaud Eau de Parfum. Denna parfym kommer i en elegant, genomskinlig glasflaska med en svart kork. Perfekt för dig som älskar söta och varma dofter.
ESSNCE Chocolat Chaud Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Chocolat Chaud. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och vit etikett. Innehållet är ljusgult. En stilren och modern parfym som sticker ut med sin chokladdoft. Flaskan rymmer 30ml och är inte använd. Hör av er vid minsta lilla fråga och priset kan diskuteras vid snabb affär.
Essnce Black Velvet Eau de Parfum
Essnce Black Velvet Eau de Parfum - 0 Essnce Black Velvet Eau de Parfum - 1

Essnce Black Velvet Eau de Parfum

Storlek: 50 ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Bra skick

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En stilren parfym från Essnce med namnet Black Velvet. Flaskan är cylindrisk i klart glas med svart lock och etikett i minimalistisk design. Innehållet har en djup bärnstensfärg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar eleganta och moderna dofter.

Ida Jonsson
Ida Jonsson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
NYX Duck Plump läppglans - Säljer ett NYX Duck Plump läppglans. Det mesta kvar.
Brun omlott skjorta med knappar från Gina Tricot - Snygg brun blus från Gina Tricot med djup v-ringning och stora knappar framtill. Modellen har långärmade ärmar och markerad midja för en smickrande siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Brun blus med knappar från Gina Tricot - Säljer en brun blus från Gina Tricot med djup v-ringning och tre stora knappar framtill. Blusen har lång ärm och figurnära passform som markerar midjan. Materialet är lätt och känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och jordnära färger.
The Ritual of Seshen Body Gel - Fräsch body gel från Rituals i serien The Ritual of Seshen. Kommer i en blå rund burk med gul lock och rymmer 200 ml. Förpackningen är stilren och känns lyxig, perfekt för dig som vill ha en återfuktande kroppsgel med exklusiv känsla.
ESSNCE Dirty Dancing Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Dirty Dancing. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och enkel vit etikett med svart text. Innehållet är ljusgult och flaskan har en modern, minimalistisk design.
NARS flytande basprodukt persika - Flytande basprodukt från NARS i en frostad glasflaska med svart fyrkantigt lock. Färgen är varm persika och flaskan har tydlig logga på framsidan. Enkel att applicera och ger ett naturligt resultat.
Svart powder puff från LH cosmetics - En svart powder puff från LH cosmetics, perfekt för att applicera puder jämnt över ansiktet. Puffen har en halvmåneformad design och kommer i en snygg förpackningen . Tillverkad i mjukt material som känns skonsamt mot huden.
Roman Empire Women L'Assoluto parfym - Roman Empire Women L'Assoluto är en Eau de Parfum i en svart och rosa skimrande flaska med nitar och elegant design. Flaskan rymmer 100 ml och har en lyxig känsla med matchande förpackning. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygga flaskor.
Liknande annonser
Visa alla