Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ESSNCE Cherrylicious Eau de Parfum - Fräsch parfym från ESSNCE med doften Cherrylicious. Kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och enkel vit etikett. Innehållet är ljusgult och flaskan har en modern, minimalistisk design.
Essnce Freshotic Eau de Parfum - Essnce Freshotic Eau de Parfum i en stilren, cylindrisk glasflaska med svart lock. Parfymen har en transparent vätska och minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar fräscha och moderna dofter. Ungefär 3/4 kvar kanske om inte mer🥰
ESSNCE 1992 Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med namnet 1992. Flaskan är genomskinlig med en vit etikett och svart text, och har ett svart cylinderformat lock. Innehållet är ljust gult. Perfekt för dig som gillar stilren design. Säljer den för de inte va min smak av parfym, har även inte använt den så den är 50 ml.
Essnce Toxique Eau de Parfum - Säljer en elegant flaska Essnce Toxique Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med en minimalistisk vit etikett och svart text. Den har en svart spraykork och innehåller en doft med noter av citrus och blommor. Perfekt för den som söker en unik och sofistikerad doft.
ESSNCE Dirty Dancing Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Dirty Dancing. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och enkel vit etikett med svart text. Innehållet är ljusgult och flaskan har en modern, minimalistisk design.
ESSNCE Warm'n Spicy Eau de Parfum - ESSNCE Warm'n Spicy Eau de Parfum kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och stilren vit etikett. Doften har en varm och kryddig karaktär, perfekt för dig som gillar unika och intensiva parfymer.
ESSNCE Sugar Kiss Eau de Parfum - ESSNCE Sugar Kiss Eau de Parfum har en söt och varm doft med inslag av vanilj, kanel, socker och tonkaböna. Flaskan är genomskinlig med svart lock och minimalistisk etikett. Perfekt för dig som gillar gourmanddofter med en lyxig touch.
ESSNCE Sassy Classy Eau de Parfum - ESSNCE Sassy Classy Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart lock och vit etikett. Doften kommer i en transparent flaska som ger ett lyxigt och minimalistiskt intryck. Perfekt för dig som gillar moderna och eleganta parfymer. Lyxig doft inspirerad av ysl libre parfymen HELT NY OCH OANVÄND
Essnce Black Velvet Eau de Parfum
Essnce Black Velvet Eau de Parfum - 0 Essnce Black Velvet Eau de Parfum - 1

Essnce Black Velvet Eau de Parfum

Storlek: 50 ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Bra skick

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En stilren parfym från Essnce med namnet Black Velvet. Flaskan är cylindrisk i klart glas med svart lock och etikett i minimalistisk design. Innehållet har en djup bärnstensfärg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar eleganta och moderna dofter.

Ida Jonsson
Ida Jonsson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
NYX Duck Plump läppglans - Säljer ett NYX Duck Plump läppglans. Det mesta kvar.
Brun omlott skjorta med knappar från Gina Tricot - Snygg brun blus från Gina Tricot med djup v-ringning och stora knappar framtill. Modellen har långärmade ärmar och markerad midja för en smickrande siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Brun blus med knappar från Gina Tricot - Säljer en brun blus från Gina Tricot med djup v-ringning och tre stora knappar framtill. Blusen har lång ärm och figurnära passform som markerar midjan. Materialet är lätt och känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och jordnära färger.
The Ritual of Seshen Body Gel - Fräsch body gel från Rituals i serien The Ritual of Seshen. Kommer i en blå rund burk med gul lock och rymmer 200 ml. Förpackningen är stilren och känns lyxig, perfekt för dig som vill ha en återfuktande kroppsgel med exklusiv känsla.
ESSNCE Dirty Dancing Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Dirty Dancing. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och enkel vit etikett med svart text. Innehållet är ljusgult och flaskan har en modern, minimalistisk design.
ESSNCE Cherrylicious Eau de Parfum - Fräsch parfym från ESSNCE med doften Cherrylicious. Kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och enkel vit etikett. Innehållet är ljusgult och flaskan har en modern, minimalistisk design.
Adidas Spezial sneakers i mocka - Snygga Adidas Spezial sneakers i beige mocka med svarta läderdetaljer och klassiska tre ränder på sidorna. Yttersulan är i gummi med brun ton. Skorna har Adidas-logga på plösen och innersulan samt 'SPEZIAL' tryckt på sidan. Skriv för mer bilder.
NARS flytande basprodukt persika - Flytande basprodukt från NARS i en frostad glasflaska med svart fyrkantigt lock. Färgen är varm persika och flaskan har tydlig logga på framsidan. Enkel att applicera och ger ett naturligt resultat.
Svart powder puff från LH cosmetics - En svart powder puff från LH cosmetics, perfekt för att applicera puder jämnt över ansiktet. Puffen har en halvmåneformad design och kommer i en snygg förpackningen . Tillverkad i mjukt material som känns skonsamt mot huden.
Roman Empire Women L'Assoluto parfym - Roman Empire Women L'Assoluto är en Eau de Parfum i en svart och rosa skimrande flaska med nitar och elegant design. Flaskan rymmer 100 ml och har en lyxig känsla med matchande förpackning. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygga flaskor.
Liknande annonser
Visa alla