Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Essnce Black Velvet Eau de Parfum - Essnce Black Velvet Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart lock och vit etikett. Parfymen har en transparent vätska och en modern design som passar perfekt på parfymhyllan.
ESSNCE Sugar Kiss Eau de Parfum - Nypris ca 360kr
ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum - ESSNCE Femina Vivit Eau de Parfum
ESSNCE Dusty Amber Eau de Parfum - Parfym från essnce. 50 ml knappt använd nypris 360kr.
ESSNCE Chocolat Chaud Eau de Parfum - Parfymflaska från ESSNCE med doften Chocolat Chaud. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart lock och vit etikett. Innehållet är ljusgult. En stilren och modern parfym som sticker ut med sin chokladdoft. Flaskan rymmer 30ml och är inte använd. Hör av er vid minsta lilla fråga och priset kan diskuteras vid snabb affär.
Essnce Toxique Eau de Parfum - Säljer en elegant flaska Essnce Toxique Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med en minimalistisk vit etikett och svart text. Den har en svart spraykork och innehåller en doft med noter av citrus och blommor. Perfekt för den som söker en unik och sofistikerad doft.
Essnce Carashmellow Eau de Parfum - Säljer en flaska Essnce Carashmellow Eau de Parfum. Den kommer i en stilren glasflaska med svart kork och en enkel vit etikett. Doften är söt och krämig, perfekt för dig som älskar mjuka och inbjudande parfymer. Flaskan ligger i en elegant förpackning med texten 'A good perfume is nothing without a great personality'.
ESSNCE Forever June Eau de Parfum - Doften öppnar med smultron, röda bär och päron som ger en saftig och bärig känsla direkt från start. Till skillnad från en klassisk jordgubbsnot så ger smultronet en söt och lätt syrlig doft med gröna, lite bladiga inslag – somrigt, naturligt och luftigt! I hjärtat möts ännu mer smultron tillsammans med hallongrotta, jasmin och päronblomma som tillför både sötma och balanserad blommighet. Basen rundar av med vanilj och mysk som ger en varm och mjuk känsla som stannar kvar länge på huden.
Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum
Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum - 0 Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum - 1 Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum - 2

Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum i en stilren, genomskinlig glasflaska med svart lock. Parfymen har en ljusgul vätska och minimalistisk etikett. Perfekt för dig som gillar söta och fräscha dofter.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hello Kitty nyckelring med rosa band - Supergullig Hello Kitty nyckelring med en söt figur i vitt och rosa, komplett med en rosa rosett och klänning. Nyckelringen har även ett mjukt rosa handledsband och en liten musdetalj. Perfekt accessoar för att piffa upp väskan eller nycklarna.
NIVEA Creme och body mist - Body mist,parfym & nivea fukt kräm 75ml
Beige bomullströja Tom Tailor - Snygg beige långärmad tröja från Tom Tailor i premium bomull. Tröjan har rund halsringning, diskret broderad logga på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design.
Philippe Model vita sneakers med svart patch - Relativt mycket Använda men fof hela, dom är inte rengjorda så rengör man dom kan dom nog bli mycket bättre
Essence Cherrylicious  - 15 ml
NYX The Face Glue Primer - Använd en gång, köpt på Lyko
Acasia Clear Skin 2% BHA Toner - Köpt för 299kr på Lyko, varit öppnad i 2 månader
e.l.f. concealer Light Ivory - Säljer en e.l.f. concealer i färgen Light Ivory. Använd en gång då den tyvärr va fel färg
Benefit The POREfessional Deep Retreat - Den lilla storleken , oanvänd
BYOMA Hydrating Recovery Oil 30ml - 65-70% kvar köpt på SEPHORA
Liknande annonser
Visa alla