Alla kategorier > Skönhet > Parfym
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - 0 ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - 1

ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Mycket bra skick

529 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer min Lemon Éclaire från Essence som var mycket populär då den kom ut och säljs tyvärr inte längre💛 En söt och fräsch gourmand-doft med tydliga toner av citron och krämig vanilj – perfekt om du gillar lätta, dessertinspirerade parfymer. Flaskan är lite använd (se bild för nivå), men det finns gott om produkt kvar. Perfekt för dig som vill ha en unik doft som inte längre går att få tag på! Skriv gärna vid frågor💌

Jolina Raymond
Jolina Raymond
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - Fräsch parfym från ESSNCE med doften Lemon Eclair. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med gul vätska och har en svart, matt kork. Stilig och enkel design med vit etikett framtill. Perfekt för dig som gillar citrusdofter. Helt oanvänd och aldrig provad
Essnce Toxique Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från Essnce med doften Toxique. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart rund kork och vit etikett med svart text. Innehållet är ljusgult och ger ett stilrent intryck, perfekt för dig som gillar moderna och enkla designer.
ESSNCE Toxique Eau de Parfum - ESSNCE Toxique.
Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum - Essnce Sugar Kiss Eau de Parfum är en parfym med söt och fräsch doft. 50ml. Helt ny och oöppnad och säljs med medföljande kartong!💓
ESSNCE Chocolat Chaud Eau de Parfum - ESSNCE Chocolat Chaud Eau de Parfum kommer i en rund glasflaska med svart lock och enkel vit etikett. Doften har en varm, chokladig ton och flaskan har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som gillar söta och mysiga dofter.
ESSNCE Hot Mimosa Eau de Parfum - Hot Mimosa är en blommig, träig och mjukt söt doft✨  Toppnoter: Päron, persika, kaffe och rosépeppar – fruktig och kryddig öppning. Hjärtnoter: Mullbär, apelsinblomma, jasmin och liljekonvalj – feminin och mjukt blommig. Basnoter: Cederträ, sandelträ, patchouli och vanilj – varm, sensuell och len.
ESSNCE Jardin de Flora Eau de Parfum - Fräsch parfym från ESSNCE med namnet Jardin de Flora. Perfekt vårparfym
ESSNCE Aurora Vanille Eau de Parfum - Aurora Vanille från ESSNCE är en Eau de Parfum med en söt och mjuk doft av vanilj. Perfekt för dig som gillar varma, krämiga dofter med en touch av elegans. Parfymen är ny och endast prov sprayad en gång💕
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Glossier you Doux  - Glossier you doux. Hudnära mysig doft. Endast testad. 50ml
Valentino Donna Born in Roma parfym - Köpt från Kicks, endast testsprutat, originalförpackning medföljer 🩷
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
ESSNCE Hot Mimosa Eau de Parfum - Hot Mimosa är en blommig, träig och mjukt söt doft✨  Toppnoter: Päron, persika, kaffe och rosépeppar – fruktig och kryddig öppning. Hjärtnoter: Mullbär, apelsinblomma, jasmin och liljekonvalj – feminin och mjukt blommig. Basnoter: Cederträ, sandelträ, patchouli och vanilj – varm, sensuell och len.
Azzaro The Most Wanted Parfum - Azzaro The Most Wanted Parfum i 100ml, använd ett fåtal gånger! så i princip helt full. Kan bytas mot ysl parfym. Priset är inte hugget i sten.
Armani si parfym - Giorgio Armani Si - 50ml, som ny
Essnce Strawberry Eclair parfym - Parfymen Strawberry Eclair från Essnce kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och minimalistisk vit etikett. Doften har en söt och fruktig karaktär, perfekt för dig som gillar bäriga toner. Flaskan har en stilren och modern design.