Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nova Sweetterman Extrait de Parfum - Exklusiv parfymflaska från Nova, modell Sweetterman. Flaskan är matt svart med guldfärgad text och har en rund, svart kork. Innehåller 50 ml Extrait de Parfum. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan. Tror mellan 30~40ml kvar😊🙌
Langmuir Extrait de Parfum - En stilren parfymflaska från Langmuir med transparent glas och en enkel, rundad form. Flaskan har en grå metallfärgad kork och en vit etikett med svart och röd text. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.
Angeli 23.0 extrait de parfum - En stilren parfymflaska med genomskinligt glas och silverfärgat lock. Etiketten är vit med svart och röd text där det står 'Angeli 23.0 extrait de parfum' och 'one bold chemist'. Innehållet är gyllengult.
Éclant 149.0 extrait de parfum - Säljer en Éclant 149.0 extrait de parfum från one bold chemist. Som är en doft inspirerad av creed aventus
Gasoleather Extrait de Parfum Lorenzo Pazzaglia - Gasoleather Extrait de Parfum från Lorenzo Pazzaglia i en elegant svart och röd fyrkantig flaska med matchande svart kartong. Flaskan har en stilren design med röd logotyp och text på framsidan. Perfekt för dig som gillar unika och exklusiva dofter. Storlek 75ml och endast testsprutad. Priset är diskuterbart
Nishane Ani Extrait de Parfum 50ml - Nishane Ani Extrait de Parfum i en stilren beige kartong. Flaskan innehåller 50 ml exklusiv parfym med intensiv doft, perfekt för dig som vill sticka ut. Förpackningen har minimalistisk design med tydlig logotyp och detaljer i svart text.
Zents Royale Extrait de Parfum - Elegant parfymflaska från Zents med doften Royale. Flaskan är genomskinlig med räfflad yta och har en svart, texturerad kork. Etiketten är vit med svart ram och text. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och stilren parfym i samlingen.
Fascination Extrait de Parfum 100ml
Fascination Extrait de Parfum 100ml - 0

Fascination Extrait de Parfum 100ml

Storlek: 100
Kategori: Parfym
Märke: Fascination
Skick: Mycket bra skick

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lyxig parfymflaska i svart och guld med elegant rektangulär form och en unik kork med guldfärgade vingar. Flaskan rymmer 100 ml och har en exklusiv design som verkligen sticker ut på parfymhyllan. Perfekt för dig som gillar statement-detaljer.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pistachio Kanab Dubai Chocolate parfym - Unik parfym från Anfar med namnet Pistachio Kanab Dubai Chocolate. Flaskan är rektangulär i mintgrönt med bruna och gula färgstänk och har ett elegant guldfärgat lock. Designen ger en lyxig och modern känsla, perfekt för dig som gillar dofter med choklad och pistage.
Minya Caramel Dulce parfym - Lyxig parfymflaska från Minya i en djup vinröd färg med guldfärgat lock och dekorativa detaljer. Flaskan har geometriskt mönster på locket och en elegant etikett med texten 'Caramel Dulce'. Perfekt för dig som gillar söta dofter och snygg design  ca 80% kvar .
Ophidian Mango Bliss parfym - Lyxig parfymflaska i guld med en detaljerad orm runt halsen. Ophidian Mango Bliss från Paris Corner har en elegant, fyrkantig form och flaskan är tillverkad i glas med metalliska detaljer. Perfekt för dig som gillar unika och snygga parfymflaskor.
Lattafa Ana Abiyedh Scarlet parfym - Ana Abiyedh Scarlet från Lattafa är en parfym i en elegant, rektangulär glasflaska med röd-orange doftvätska. Flaskan har gulddetaljer och orientaliskt mönster på etiketten. Texten är i både arabiska och engelska, vilket ger en lyxig och unik känsla.
Grön parfymflaska med blommönster - Unik parfymflaska genomskinligt grönt glas med vackra guldfärgade blommönster på framsidan. Flaskan har en elegant, rundad form och ett dekorativt guldfärgat lock med detaljerad struktur. Perfekt för dig som gillar lyxiga och kreativa designer. 90% kvar i flaskan
Oasis parfymflaska i korallrosa - Säljer en snygg parfymflaska från Oasis i en unik korallrosa färg med gulddetaljer och ett dekorativt mönster på framsidan. Flaskan har en rund form och ett guldfärgat lock med en liten tofs. Perfekt för dig som gillar stilrena och färgglada accessoarer.
Aura Crisp Flower parfymflaska - Säljer en elegant parfym från La Fede med namnet Aura Crisp Flower. Flaskan är ljusrosa med gulddetaljer och har en unik, dekorativ kork som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar blommiga dofter och snygg design på parfymhyllan.
Aura Mango Splash parfym - Aura Mango Splash från La Fede är en parfym i en rund, orange glasflaska med guldfärgad dekor och orange kork. Flaskan har en lyxig och färgstark design som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som gillar fruktiga dofter och snygga flaskor.
Shams Al Emarat Khususi Pink Blush - Shams Al Emarat Khususi Pink Blush är en parfym i en elegant rosa och vit förpackning med gulddetaljer. Flaskan rymmer 100 ml Eau de Parfum och har en lyxig design som känns både modern och klassisk.
Les Petits Plaisirs Vanille Pomme parfym - En söt parfym från Les Petits Plaisirs med doft av vanilj och äpple. Flaskan är rund med guldfärgad kork och etikett med fruktmotiv. Innehållet är ljusrosa. Perfekt för dig som gillar fruktiga och söta dofter.
Liknande annonser
Visa alla