Alla kategorier > Skönhet > Parfym
L’INTERDIT GIVENCHY
L’INTERDIT GIVENCHY - 89 L’INTERDIT GIVENCHY - 90 L’INTERDIT GIVENCHY - 91 L’INTERDIT GIVENCHY - 92

L’INTERDIT GIVENCHY

Storlek: 1 ml - 80 ml
Kategori: Parfym
Märke: Givenchy
Färg: Rosa

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jag säljer sampels och priset är per milliliter ( INTE HELA FLASKAN)) 20kr per milliliter (1ml = 10 spray ) Priset är fast men vid större beställningar kan priset diskuteras! Skriv till oss gärna innan ni köper !

24KSampels
24KSampels
(47)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Givenchy Irresistible parfym - Givenchy Irresistible Eau de Parfum i en stilren, fyrkantig glasflaska med ljusrosa doft och elegant roséguldfärgad kork. Flaskan har en lyxig känsla och passar perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer med feminin touch.
Irresistible parfym från Givenchy - Lyxig parfym från Givenchy, Irresistible, i en stilren fyrkantig glasflaska med ljusrosa doft och elegant silverfärgad kork. Perfekt för dig som gillar exklusiva och feminina dofter.
Irresistible parfym från Givenchy - Säljer en elegant parfymflaska från Givenchy, Irresistible.  Köpt 5/2/2025 helt ny bara testad. 50ml
L’interdit givenchy - Parfym två mån gammal, kvitto finns
Olfazeta Parfum L’interdit Givenchy inspirerad  - Olfazeta parfym, L’interdit Givenchy inspirerad. Helt oanvänd och köpt i Italien 🌸
Irresistible Eau de Parfum från Givenchy - Säljer en elegant flaska av Irresistible Eau de Parfum från Givenchy. Parfymen kommer i en stilren, fyrkantig glasflaska med en rosa ton och ett matchande lock. Förpackningen är ljusrosa med Givenchy-logotypen i silver. Perfekt för den som älskar lyxiga dofter.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum - Givenchy Irresistible Eau de Parfum med en elegant, fyrkantig glasflaska och ljusrosa detaljer. Parfymen kommer i en stilren rosa kartong med silvertext. Doften är feminin och modern, perfekt för dig som gillar lyxiga och fräscha parfymer. Endast testad
Givenchy Irresistible Eau de Parfum - Givenchy Irresistible Eau de Parfum i en lyxig fyrkantig glasflaska med ljusrosa doft och elegant silver- och roséguldfärgad kork. Snygg och feminin design, perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer med modern känsla.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart lock. Parfymen har en ljusgul vätska och etiketten är vit med svart text. Perfekt för dig som gillar söta och fruktiga dofter. Mängd i flaska enl bilderna
One bold chemist Parfymset 4 pack  - Fyra Eau de Parfum-flaskor från One Bold Chemist: Leblanc 24.0, Thompson 41.0, Langmuir 17.0 och Goldhaber 27.0. PDM Layton, TF tobacco vanilla, LV imagination, God of fire - (alla flaskorna är fulla endast test sprutade 1/2 gånger)
Emporio Armani Stronger With You - Jag säljer nu min stronger with you parfym eftersom jag inte använder den så ofta längre. Den har en söt vanilj doft som passar bra på både hösten och vintern. Det är lite mer än hälften kvar i flaskan, alltså ungefär 30ml/50ml.
Essence Vanilla sass parfym  - Essence parfym vanilla sass, se hur mycket använd
Neroli Riviera Eau de Parfum 80ml - Parfymflaska i elegant mörkt turkost glas med guldetikett och matchande turkos förpackning. Flaskan har en fyrkantig form och exklusiv känsla. Innehåller 80 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som gillar lyxiga och fräscha dofter.
Valentino Donna parfym - Lyxig parfym från Valentino med elegant, kristallmönstrad glasflaska och gulddetaljer. Flaskan har en fyrkantig form och ett exklusivt lock med nitar. Kommer i en ljusrosa kartong med guldfärgad logga. Kan släppa den för 340kr vid snabbt köp🤗
Tom Ford Tobacco Vanille 100 ml - Exklusiv parfym från Tom Ford, Tobacco Vanille, i en elegant svart och guld rektangulär flaska på 100 ml. Flaskan har en lyxig känsla med guldfärgade detaljer och tydlig märkning på framsidan. Eau de Parfum med en unik och djup doftprofil.