Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guerlain Aqua Allegoria parfym - Två små flaskor Guerlain Aqua Allegoria parfym med ljusrosa vätska. Flaskorna är genomskinliga med guldig bikakemönstrad kork och rund topp. Snygg och lyxig design som känns exklusiv och elegant.
GUERLAIN - Eau de parfum - Nypris ca. 1 300 kr  Ca. 40 ml kvar,
Aqua Allegoria Rosa Rossa från Guerlain - Elegant parfymflaska med rosa vätska och ett gyllene bikakemönster på korken. Aqua Allegoria Rosa Rossa är en delikat doft från Guerlain, perfekt för den som älskar blommiga och fruktiga toner. Flaskan har en lyxig design med en rundad gyllene kork.
Guerlain: Too Much - 50ml från början
Sugar Berry Body Mist 03 - Fräsch body mist med doften Sugar Berry i en cylinderformad plastflaska. Flaskan är genomskinlig med ljusrosa vätska och har en vit spraykork och lock. Volymen är 100 ml och designen är enkel och modern, perfekt för dig som gillar söta och bäriga dofter. Dump av sol de Janeiro 68✨💗
Guerlain Insolence parfym - Parfym från Guerlain, Insolence. Knappt använd.
GUERLAIN  - Aqua allegoria GUERLAIN 75ml  7.5ml Not lotion  Almost full bottle.  Price in kicks  1500kr
Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia - Aqua Allegoria Flora Cherrysia från Guerlain är en fräsch och blommig eau de toilette. Förpackningen är vit med rosa detaljer och rymmer 75 ml. Doften har inslag av körsbärsblom och passar dig som gillar lätta, fruktiga parfymer. Snygg och stilren design.
Guerlain meteorites 03 medium
Guerlain meteorites 03 medium - 89 Guerlain meteorites 03 medium - 90 Guerlain meteorites 03 medium - 91

Guerlain meteorites 03 medium

Storlek: 25 g
Kategori: Parfym
Märke: Guerlain
Färg: Rosa

420 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lyxigt puder som ger en fin airbrushed effekt. Ger ett fint glow. Kan användas som rouge eller i hela ansiktet. Guerlains unika doft, ljuvlig men diskret. Använd ett fåtal gånger. Med tillhörande borste från Guerlain. Nypris 700 + 500

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
bareMinerals Complexion Rescue Tinted Hydrating Gel Cream - En tonad återfuktande kräm från bareMinerals i nyansen Buttercream 03. Denna produkt kombinerar fukt och lätt täckning med SPF 30 för en naturlig look. Perfekt för daglig användning för att ge huden en fräsch och jämn ton. Endast testat. Så gott som allt kvar. Ren och fräsch såklart. Inköpt på Åhléns city.
Foundation från Guerlain - Elegant kompakt foundation från Guerlain i en stilren svart/guld dosa. Innehåller en ljus beige nyans och kommer med en svart applikatorsvamp. Perfekt för en jämn och naturlig finish. Väldigt fin kvalitet. Provat ett fåtal gånger. Tyvärr inte rätt nyans för mig. Ren och fräsch. Säljer billigt pga att den är lite använd. Nypris ca 5-600kr
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →