Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
parfym - Säljer för att jag har för mycket parfymer, som inte hinner komma till användning! Doftar gott, håller länge! 90% kvar i den! 100ml! Nypris 280kr
parfym - amore mio garden of delight parfym från franska märket jeanne arthes💕 testad bara en gång💖
Parfym - Citrus parfym knappt använd💖
Parfym  - Parfym från Gloria Vanderbilt💝
Parfym - Sì Giorgio Armani parfym, använd max en gång. Säljs då jag inte tycker doften passar mig💖
Parfym  - Säljer denna parfym från Calvin Klein skulle säga att lite mer än hälften finns kvar☺️💕
Parfymer - Skriv för mer information hur mycket det är i(Victoria secret är de 85% kvar i) köp allt för 350kr . Styck kan man diskutera
Parfym  - Säljer den populära Kayali 28 parfymen i superbra skick. 🤎 Har inte ännu haft den så länge men den har vart förvarad mörkt och svalt, se återstående mängden på bild 2! Köpt för 1130
Parfym
Parfym - 89 Parfym - 90

Parfym

Storlek: 60ML
Kategori: Parfym

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer min favorit parfym som har utgått och inte går att köpa längre pga att jag hittat en ny favorit, men denhär är helt splitterny. Köpte den för 545 men säljer den för 450 bara för att bli av med den! Frakt tillkommer ⚡️🚚

Jazz Bazz
Jazz Bazz
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino parfym med nitar och mönster - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en genomskinlig glasflaska med nitar och rutmönster. Flaskan har svart kork och etikett med Valentino-loggan i rött. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en exklusiv och edgy design.
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
Valentino Donna EdP 30 ml - Älskar denna doft men kommer tyvärr inte till användning 💗 endast använd ca 2-3 gånger
Hugo Boss The Scent Magnetic EdP - Säljer min Hugo boss the scent magnetic Edp. Cirka 30/50 ml kvar. Bara att höra av sig vid funderingar!
Valentino Born In Roma Coral Fantasy - Parfymflaska från Valentino, Born In Roma Coral Fantasy. Flaskan är mörk med nitar och har en lyxig, robust design i glas med svart och röd etikett. Kommer med originalförpackning. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design.  70ml kvar
Burberry Goddess Eau de Parfum - Burberry Goddess Eau de Parfum i elegant flaska med guldiga detaljer. Volym: 50 ml. Använd! Perfekt för dig som vill ha en lyxig touch i din doftsamling. Tillverkad i Frankrike.
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Essnce oh darling
 Giorgio Armani Acqua di gio profondo parfym  - Fet giorgio Armani parfym. 75 ml originellt skulle gissa på att det är ungefär 70 ml kvar. Om du har några frågor är det bara att fråga