Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Goldhaber 27.0 Extrait de Parfum - Goldhaber 27.0 Extrait de Parfum från one bold chemist. Den är inspirerad av God Of Fire.  Parfymen luktar väldigt fruktig, om man ska vara lite mer specifik så är det en söt och god mango. Den är knappt använt. Den är slutsåld på hemsidan
Royal Blend Extrait de Parfum - Använd en gång! Säljer pga att jag behöver pengar………. Royal Blend från French Avenue är en exklusiv extrait de parfum med lyxig förpackning. Perfekt för dig som vill sticka ut och ge din stil en extra touch. Snygg design som passar på hyllan eller i väskan. Volym och ingredienser framgår ej på bilderna.
Essequa Il Sognatore Extrait de Parfum - Lyxig italiensk parfym, Il Sognatore från Essequa. Flaskan är mörkblå med gulddetaljer och elegant guldlock. Kommer i en snygg art deco-inspirerad box med mönster och guldfolie. 50 ml Extrait de Parfum, tillverkad i Italien. Parfymen är helt ny  men lådan har tyvärr skador men det påverkar ju såklart inte parfymen. Hör av er vid minsta lilla fråga eller fundering. Priset är inte hugget i sten.
Nishane Ani Extrait de Parfum sampel - Lyxig parfym från Nishane, Ani Extrait de Parfum. Flaskan är fyrkantig med svart och guld etikett samt en elegant, guldig metallkork. Kommer i en snygg mörkblå ask med gulddetaljer. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Goldhaber 27.0 parfym One Bold Chemist - Goldhaber 27.0 från One Bold Chemist är en exklusiv parfym i en genomskinlig glasflaska med silverfärgat lock. Etiketten har en grön orm och minimalistisk design. Innehåller bland annat denaturerad alkohol, parfym, limonen och citral. Tillverkad i Sverige.
Goldhaber 27.0 Parfym One Bold Chemist - Säljer en stilren parfymflaska från one bold chemist, Goldhaber 27.0. Flaskan är genomskinlig med en silverfärgad metallkork och har en vit etikett med en grön och blå orm som motiv. Modern och minimalistisk design, perfekt för dig som gillar unika dofter.
Langmuir 17.0 Extrait de Parfum - En stilren parfymflaska från One Bold Chemist med namnet Langmuir 17.0. Flaskan är cylindrisk i klart glas med en silverfärgad kork och en vit etikett med blått motiv. Parfymen har en modern och minimalistisk design som sticker ut i badrumshyllan. Det är typ 38-40ml kvar andvänder it längre.
Staudinger 350 Extrait de Parfum - Staudinger 350 Extrait de Parfum med minimalistisk design och tydlig attityd. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik doft. Flaskan har texten 'one bold choice' och passar dig som gillar att våga.
Goldhaber 27.0 Extrait de Parfum
Goldhaber 27.0 Extrait de Parfum - 0 Goldhaber 27.0 Extrait de Parfum - 1 Goldhaber 27.0 Extrait de Parfum - 2

Goldhaber 27.0 Extrait de Parfum

Storlek: 40 ml
Kategori: Parfym
Märke: one bold chemist
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Goldhaber 27.0 extrait de parfum från one bold chemist. En stilren flaska med modern design, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym och ingredienser framgår ej på bilderna.

Sixten
Sixten
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart pufferjacka från Parajumpers - Säljer en svart pufferjacka från Parajumpers, modell Sheen. Jackan har huva, flera fickor med dragkedja och tryckknappar samt en grön insida. Klassisk patch på ärmen och coola detaljer som orange flärp vid halsen.
Svart kavaj med emblem från SikSilk - Stilren svart kavaj från SikSilk med silverfärgat emblem på bröstet och knappdetaljer vid ärmslut. Klassisk passform med smala slag och enkelknäppning. Perfekt för en dressad look. Från Flippa K
Svart klassisk kavaj herr - Stilren svart kavaj med smal passform och enkel knappstängning. Kavajen har två fickor med lock och en bröstficka. Perfekt till skjorta eller t-shirt för en clean look. Materialet ser ut att vara en blandning av bomull och polyester.  Det står XL men sitter som en L modellen är 186 cm lång och väger 75 kg och den sitter bra på han. Ny pris på en sån här är runt 10000 tusen!
DONDUP GEORGE - Blåa dondup jeans (storlek 33). Nypris 4000 kr vårt pris 699! Om ni har några frågor kontakta oss!
Svarta Lanvin sneakers i mocka och lack - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och tåparti i blankt lack. Skorna har vita sulor, svarta skosnören och metallfärgade öljetter. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en twist.
Ralph Lauren Hoodie  - Säljer en riktigt snygg, stilren och skön grå hoodie från Ralph Lauren. Storlek: L. Skriv vid frågor eller kom med bud!
Snygg acne hoodie - Säljer en svart hoodie med trycket 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på ryggen. Hoodien har en klassisk huva och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar streetwear och enkel design.
Vita Puma Royale sneakers - Snygga vita sneakers från Puma med klassisk låg profil och sportig design. Ovandelen är i slätt läder och sulan har blå och vita detaljer med greppvänliga dobbar. Perfekta för dig som gillar stilrena och sportiga skor med modern känsla. Aldrig använda och en handske med följer
Liknande annonser
Visa alla