Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci guilty EAU de parfum oöppnad - Gucci guilty EAU de parfum oöppnad ny pris 2085kr beställt på Boozt kvitto finns mitt pris 1000kr, kan bara mötas upp kom pm vid intresse
Gucci Guilty Eau de Parfum Pour Homme 90ml - Säljer en elegant och maskulin parfym från Gucci. Flaskan är svart med en stilren design och har Gucci-loggan präglad på framsidan. Doften är en Eau de Parfum för män, perfekt för den som vill ha en sofistikerad och modern doft. 80ml kvar. (Du får en grattis sample också)
Gucci Guilty Pour Homme Parfum - Gucci Guilty Pour Homme Parfum luktar riktigt gott. Helst byten men säljer också! Boxen ingår
Gucci Bloom Eau de Parfum 5ml - Gucci Bloom Eau de Parfum i miniflaska på 5 ml. Flaskan är beige med svart-vit etikett och har en stilren, fyrkantig form. Ytterkartongen är dekorerad med röda blommor och blad mot vit bakgrund, vilket ger en lyxig och elegant känsla.
Gucci Guilty Eau de Parfum - Gucci Guilty med sin ikoniska design är en parfym som sticker ut på hyllan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar i din samling. Flaskan har en modern look och passar dig som gillar exklusiva märken.
Gucci Bamboo Eau de Parfum - Gucci Bamboo Eau de Parfum i en elegant, multifacetterad glasflaska med silverfärgat lock. Doften är sopistikerad och flaskan har en exklusiv design som verkligen sticker ut på parfymhyllan. Perfekt för dig som gillar nischade och lyxiga dofter.
Gucci Guilty Pour Homme 90ml - Gucci Guilty Pour Homme Eau de Toilette är en lyxig herrparfym i en elegant mörkbrun förpackning med guldiga detaljer. Flaskan rymmer 90 ml och doften är maskulin och modern, perfekt för dig som gillar exklusiva märkesparfymer. Butiks priset ligger på 900-1000. Skickas i parfymens orginalplast och förpackningar. Helt oöppnad.
Gucci guilty parfym - Parfym köpt i London. Ungefär halva kvar och luktar manligt och fräscht. Edt
Gucci Guilty Eau de Parfum
Gucci Guilty Eau de Parfum - 0 Gucci Guilty Eau de Parfum - 1

Gucci Guilty Eau de Parfum

Storlek: 150ml
Kategori: Parfym
Märke: Gucci
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cirka 75ml kvar alltså halva flaskan

Alehi Aleh
Alehi Aleh
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 Emporio Armani dress - Storlek s
Svarta byxor från DSQUARED2 - Snygga svarta byxor från DSQUARED2 med en klassisk design. Byxorna har en rak passform och är tillverkade i ett slitstarkt material. Perfekta för en stilren look.
Svart kortärmad pikétröja från Kenzo - Snygg svart pikétröja från Kenzo med knappar och ett unikt mönster längst ner. Perfekt för en stilren look med en touch av Paris. Kortärmad och bekväm passform.
Svart jacka från Sail Racing - Snygg svart jacka från Sail Racing med dragkedja framtill. Jackan har en stilren design med långärmade ärmar och en diskret logga på bröstet. Perfekt för en sportig look.
 pufferjacka från Emporio Armani - Ea7 jacka, strl L men sitter perfekt som M.
Peak performance Hybrid - Litet hål vid armbågen som är lagad, säljer billigt pga det
Nike fleece hoodie - Oljefläck vid nike logga. Väldigt bekväm tröja, storlek M men passar S. OBS! Det är k*pia
Vit tröja från Hugo - Säljer en stilren vit tröja från Hugo med ett gult tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look.
Svart t-shirt från Balmain - Snygg svart t-shirt från Balmain med guldig text på bröstet. Perfekt för en stilren look. Kortärmad och i mjukt material.
Grå full zip från Hugo - Säljer en stilren grå full zip från Hugo med dragkedja och svarta detaljer längs ärmarna. Tröjan har en bekväm passform och är perfekt för en avslappnad look. Den har en praktisk ficka framtill och en mjuk insida. Den är köpt på room 1006 med ett nypris på drygt 1400kr. Hör gärna av er om ni är intresserade!
Liknande annonser
Visa alla