Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Guess parfym
Guess parfym - 89

Guess parfym

Storlek: .
Kategori: Parfym
Märke: Guess
Färg: Gul

300 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Hej, säljer en parfym som inte har kommit till användning alls sen jag köpte den här från plick

.
.
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guess Red parfym - Säljer en elegant parfym från Guess i en djup röd flaska med en triangulär etikett.
Guess Seductive Parfym - Säljer en elegant parfymflaska 75 ml från Guess med doften Seductive. Flaskan är fyrkantig med en klar design och en gyllene vätska inuti. Den har en stilren etikett med Guess-loggan i svart och guld. Perfekt för en kväll ute eller som en lyxig present!
Guess Seductive Kiss Parfym - Säljer en elegant parfym från Guess, Seductive Kiss. Flaskan är i glas med en ljusrosa vätska och har en stilren design med en gyllene kork. Perfekt för den som vill ha en doft som utstrålar både elegans och charm.
Guess Seductive Kiss Parfym - Elegant parfym från Guess med en förförisk doft. Flaskan är stilrent designad i glas med en rosa vätska och en gyllene detalj på korken. Perfekt för den som vill ha en touch av lyx i vardagen. PRIS KAN DISKUTERAS VID SNABB KÖP
Guess parfym🤍 - En god parfym som inte är så stark
Guess Seductive EdT Parfym  - Guess Seductive Homme Eau de Toilette för män, 30 ml. Har sprutat 1-2 gånger. Den är rätt så ny och har aldrig stått i sol!
Guess Seductive Fragrance Mist - Guess Seductive Fragrance Mist är 250 ml med en elegant beige och guldig flaska och svart detalj. Har aldrig använt bara test sprutat två gånger🤗🤗
Parfym guess  - Helt ny guess marciano
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Berries & Cream parfym - ESSNCE Berries & Cream Eau de Parfum i en stilren, genomskinlig glasflaska med svart lock. Doften har en fräsch och söt karaktär med inslag av bär och grädde. Flaskan har en enkel vit etikett med svart text och modern design.
Sol De Janeiro - Säljer dessa tre tillsammans då jag upptäckt att jag inte tål parfymerna. Avgör själv på bilderna ungefär hur mycket parfym som är kvar, man ser där kanten går på ett ungefär på sista bilden. Doftar väldigt gott
Giardini di toscana celeste 100ml - Giardini di toscana celeste 100ml  Skulle säga att 95% är kvar i flaskan.  Förvarad i mörk låda och svalt rum.  Säljer den då den endast står hos mig och kommer inte till användning. Mängd på sista bilden.
valentino purple melancholia 10ml - valentino purple melancholia Eau de Parfum i en 10 ml sprayflaska med coolt nitat mönster. Flaskan är transparent med svart sprayhuvud och kommer i en lila kartong med elegant design. Perfekt att ha med i väskan för en lyxig touch. Ny
Valentino Donna Born in Roma parfym - Köpt från Kicks, endast testsprutat, originalförpackning medföljer 🩷
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - Säljer min Lemon Éclaire från Essence som var mycket populär då den kom ut och säljs tyvärr inte längre💛 En söt och fräsch gourmand-doft med tydliga toner av citron och krämig vanilj – perfekt om du gillar lätta, dessertinspirerade parfymer.  Flaskan är lite använd (se bild för nivå), men det finns gott om produkt kvar.   Perfekt för dig som vill ha en unik doft som inte längre går att få tag på! Skriv gärna vid frågor💌
Sol de janeiro 62 - Sol de janeiro cheriosa 62 - 90ml
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - En lyxig parfym från Yves Saint Laurent med elegant glasflaska, guldiga detaljer och svart lock. Doften är Eau de Parfum och flaskan har en modern, stilren design med YSL-loggan i guld runt flaskan. Kolla bild hur mycket är kvar😊 Supergooood men har för många andra😊 Köpt ca 1500kr. Använd gärna köp nu❤️