Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino parfymflaska med guld - Elegant parfymflaska från Valentino med kristallmönstrad transparent glasdesign och detaljer i guld, inklusive en guldig platta med logotyp och en lyxig guldfärgad kork med nitar. Perfekt som statement på sminkbordet.
Guldig parfymflaska herr - Snygg och unik parfymflaska i guld med randigt mönster, formad som en torso. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil. Märket är Jean Paul Gaultier.
Burberry Goddess parfymflaska guld - Burberry Goddess parfym i en lyxig fyrkantig glasflaska med guldig metallkork och rund guldplakett framtill. Flaskan har en elegant och exklusiv design med bärnstensfärgad vätska inuti. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska dofter.
Jimmy Choo guld parfymflaska -  Jimmy Choo I want Choo Le Parfym.  Helt ny oanvänd. 40 ml.
Loveliness Sensuelle parfymflaska - Parfymflaska i frostat glas med guldig kork och elegant svart spetsdetalj runt flaskan. Flaskan har en mjukt böjd form och texten 'Loveliness Sensuelle' på framsidan. Perfekt för dig som gillar lyxiga och feminina dofter.
Citrine Amber lyxig parfymflaska - Snygg parfym från Citrine Amber i en mörk bärnstensfärgad glasflaska med geometriskt mönster och en glittrande guldig kork. Kommer i en elegant guldfärgad ask med matchande mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiv design och vill ha något unikt på hyllan. Abd Alsamad Alqurashi
Rituals parfym i guldiga flaskor - Två eleganta parfymflaskor från Rituals med guldiga lock och transparent glas. Flaskorna har en stilren, cylindrisk form och innehåller en gyllene vätska. Perfekt för dig som gillar exklusiva och snygga dofter.
Trendig YSL parfymflaska - Snygg parfym från YSL med modern design och lyxiga detaljer. Säljer då jag aldrig använder den.
Ikonisk parfymflaska i guld
Ikonisk parfymflaska i guld - 0 Ikonisk parfymflaska i guld - 1 Ikonisk parfymflaska i guld - 2

Ikonisk parfymflaska i guld

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En unik och ikonisk parfymflaska från Jean Paul Gaultier, formad som en byst med guldiga detaljer. Volymen är 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.

Minnah
Minnah
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Parfym från Ariana Grande - Säljer en lyxig parfym från Ariana Grande med en unik flaska formad som en kristall. Flaskan är lila och har en avtagbar kristallformad kork. Perfekt för den som älskar en elegant och iögonfallande design.
Dolce & Gabbana The Only One - Stilren parfym från Dolce & Gabbana, The Only One. Eau de Parfum, 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft i snygg flaska.
Hugo Boss Alive Eau de Parfum - Alive från Hugo Boss är en Eau de Parfum med en modern vibe. Flaskan rymmer 50 ml och är tillverkad i Tyskland. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig parfym i din samling.
Stort parfympaket med 18 trendiga flaskpr - Flera snygga parfymer och miniflaskor från olika märken, inklusive Justin Bieber Someday och flaskor med roliga former. Perfekt för dig som vill testa nya dofter eller samla på unika flaskor. Passar dig som gillar att variera din stil.
Ari by Ariana Grande body mist - Body mist från Ariana Grande, Ari. Volym: 236 ml. Perfekt för dig som vill ha en lätt och fräsch doft att spraya på kroppen. Snygg design som sticker ut i badrumshyllan.
Inte din baby - En prisbelönt ungdomsroman om Samira som har höga krav på killar och möter Nabil, som verkar perfekt men snart vill kontrollera allt hon gör. Boken utforskar relationer, självständighet och intensiva känslor i tonårslivet. Perfekt för dig som gillar starka karaktärer och vardagsnära berättelser.
 Calvin Klein - Field jacka för män - Stilren mörkgrön vindjacka från Calvin Klein med hög krage, dragkedja och tryckknappar. Jackan har flera stora fickor framtill och är tillverkad i ett glansigt, lätt material som står emot vind. Perfekt för dig som vill ha en snygg och funktionell jacka med modern look.
Svarta golfskor från FootJoy - Säljer ett par svarta golfskor från FootJoy med klassisk snörning och grov sula för bra grepp på banan. Skorna är tillverkade i läder med en stilren design och diskreta detaljer. Perfekta för dig som vill ha både komfort och stil på golfbanan.
Liknande annonser
Visa alla