Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jean Paul Gaultier le male elixir - Säljer Le Male Elixir från Jean Paul Gaultier, en herrparfym med. Doften har noter av vanilj, honung och amber. Perfekt för den som vill ha en söt och kryddig doft till speciellt vintern. Flaskan är 125ml men är ungefär 90ml kvar. Nypris ca 1500kr. FINNS ÄVEN I 2,3,5,10ML KOLLA PROFILEN FÖR ANDRA STORLEKAR ! 2ml 39kr | 3ml 49kr | 5ml 69kr | 10ml 129kr |
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym med unik design från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir kommer i en guldfärgad förpackning som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra. Det är ungefär 30ml kvar i flaskan vilket räcker ett tag. Perfekt parfym till vintern❄️
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Stilren och lyxig parfym i en unik guldflaska. Volymen är 125 ml. Tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk design och stor flaska.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir -  Säljer för 900kr inga trades med pris kan diskutera cirka 107/125 kvar köpt för 1550 Exklusiv herrparfym i en ikonisk, guldig och svart randig flaska formad som en manlig torso. Flaskan har metallisk finish och röda inslag i glaset. Kommer med matchande guldig metallburk med präglad logga. En lyxig och modern doftupplevelse.
Jean Paul Gaultier le male elixir - Säljer 10 ml sample av min JPG le male elixir.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym i guldigt utförande från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir är en ikonisk doft med unik design som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra.
Jean Paul Gaultier Le Male le elixir - Exklusiv parfymflaska i form av en manlig torso, helblank i guld med horisontella ränder och en stor ring på toppen. Flaskan står på en rund röd sammetsbas som ger lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar statement-dofter och snygg design.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Säljer en lyxig parfym, Le Male Elixir från Jean Paul Gaultier. Flaskan är formad som en manlig torso i glänsande guld med svarta ränder och står på en rund röd bas. Kommer med en guldfärgad metallburk med matchande design.
Jean Paul Gaultier le Male elixir
Jean Paul Gaultier le Male elixir - 89

Jean Paul Gaultier le Male elixir

Storlek: 3 ml
Kategori: Parfym

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer 3 ml samples av min JPG le male elixir.

Daniel Rudström
Daniel Rudström
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Altman 22.0 - En exklusiv parfym från One Bold Chemist: Altman 22.0 inspirerad av PDM altaihr Flaskan är genomskinliga med silverfärgade lock och stilrena etiketter med grafiska motiv. Perfekt för dig som vill ha unika dofter i snygg design.
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
Yves Saint Laurent parfymflaska - Stilren parfym från Yves Saint Laurent i en transparent, fyrkantig glasflaska med svart, räfflad kork. Flaskan har en metallisk etikett med loggan på framsidan och känns både modern och lyxig. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design på badrumshyllan. 60ml
Victoria secret bare vanilla mist  - En parfym mist från Victoria secret i doften bare vanilla , jätte god vanilj doft 🍦🍨.  Använd ca 90% av flaskan <3
Valentino exklusiv parfymflaska 50ml - Säljer min Valentino parfym som knappt är använd. Pris går o diskutera,skambudare har ja inte tid för. Skriv om de nått annat du undrar över. Kan posta också om de skulle va så. Valentino uomo Eau de Toilet. Finns orderbekräftelse på den dessutom
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - Snygg och lyxig parfym i guldigt utförande från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir är en ikonisk doft med unik design som sticker ut i samlingen. Perfekt för dig som vill ha något extra.
Afnan 9PM Eau de Parfum 100ml - Jag köpte denna parfym men ångrar mig efter på grund av att det är många i min skola som har den. Annars är den perfekt. Har bara använd den en gång.
Bleu de Chanel Eau de Parfum - Stilren och populär parfym från Chanel. Eau de Parfum-variant som ger en exklusiv känsla och passar perfekt för dig som vill sticka ut. Flaskans design är modern och tidlös. Inte använt. Pris kan diskuteras vid snabb affär!