Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cocoa Morado parfym helt ny och lataffa asad - Lyxig parfymflaska från French Avenue i djup lila färg med gulddetaljer och en dekorativ lila sten på både flaskan och förpackningen. Flaskan har en elegant, kantig form och ger ett exklusivt intryck. Perfekt för dig som gillar unika och snygga parfymer.
Asad Zanzibar parfym från Lattafa 100ml - Snygg parfymflaska i mörkblått med silvriga detaljer och arabiska inskriptioner. Märket är Lattafa och doften heter Asad Zanzibar. Flaskan har en unik design med metallband runt om och en dekorativ medaljong framtill.100ml
Lattafa Asad Eau de Parfum 100ml - Lattafa Asad Eau de Parfum kommer i en lyxig svart flaska med gulddetaljer och ett lejonmotiv på framsidan. Flaskan har en elegant och modern design med arabiska inskriptioner och guldaccenter som ger en exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar unika och kraftfulla dofter.
Lataffa parfym - Stilren parfym med lyxig känsla från Lattafa. 100 ml flaska. Ej min typ av doft!
Lataffa Asad Zanzibar EDP 100ml  - Parfymen Asad Zanzibar från Lattafa i en elegant mörkblå förpackning med silverdetaljer och orientaliskt mönster. Eau de Parfum, 100 ml. Doften är inspirerad av Zanzibar och passar dig som gillar exklusiva och kryddiga parfymer.
Lattafa Asad Zanzibar parfym 100ml - Asad Zanzibar från Lattafa är en Eau de Parfum i en snygg blå flaska. Volym: 100ml. Ingredienser: Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Linalool, Benzyl Alcohol. En god och fräsch parfym funkar till alla årstider. Aldrig använd och vill sälja den för jag inte använder parfymen för jag har många fler. En unisex parfym som funkar till både män och kvinnor.
Lataffa Pride Artisan Ethnique 20ml - Endast testad och 20 ml.
Lattafa Asad - Använt 5-10ml av 100. Kryddiga toner, Vanilj, Bärnsten, Sandelträd, Kryddnejlika
Lataffa Asad 100ml
Lataffa Asad 100ml - 89 Lataffa Asad 100ml - 90

Lataffa Asad 100ml

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Lataffa

1 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nyköpt, 100ml flaska och 95ml kvar Nyskick Pris kan förhandlas lite

Robin
Robin
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hugo Boss Jeans 75ml - 75ml flaska och 73ml kvar  Pris är förhandlingsbart Bra skick Nypris 800
Coach Blue - Säljer en elegant Coach Blue. Perfekt för den som söker en fräsch och modern doft. Ungefär 37/40ml kvar.
Mörkblå Ralph Lauren T-shirt - Mörkblå Ralp Lauren t-shirt. Säljer då den är för liten. Pris kan diskuteras
Replay Anbass mörkblå   - Säljer ett par Replay Anbass jeans i mörkblå. Sitter riktig bra på någon som väger runt 65-70 och är 175-184 helt nya hör av er om ni har några frågor eller funderingar. Storlek 30w 32L
Superdry hoodie  - Tja! Säljer en as fet zip hoodie från Superdry. Najs passform och skönt material. Hör av dig vid funderingar’
Versace Pour Homme EdT 50ml - Versace Pour Homme Eau de Toilette 50ml. Ca 35ml/50mlKommer med original svart kartong.
Liknande annonser
Visa alla