Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Scandal Le Parfum Jean Paul Gaultier - Scandal Le Parfum från Jean Paul Gaultier. En påfyllningsbar parfym i snygg design, perfekt för dig som vill sticka ut. 50 ml från början men runt 20-25 kvar😊
Scandal Le Parfum Jean Paul Gaultier i orginal förpackning  - Scandal Le Parfum från Jean Paul Gaultier är en intensiv herrparfym i en elegant mörk glasflaska med guldfärgad kronformad kork. Flaskan har en lyxig känsla och etiketten är i guld. Är i top skick, ingen repa men bara 45ml kvar
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum - Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum i en ikonisk svart flaska formad som en manlig torso med gulddetaljer. Parfymen kommer i en lyxig metallburk med guldfärgat lock och röd sammetsbas. Volymen är 75 ml. Skulle säga att ca 75% är kvar av den
Le beau Le Parfum från Jean Paul Gaultier - Unik parfymflaska formad som en manlig torso i svart och blått glas med gulddetaljer och en dekorativ guldfärgad hjort på framsidan. Flaskan har en lyxig känsla och står på en rund röd sammetsbas. Perfekt för dig som gillar statement-dofter. 75 ml Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum.
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum - 72/75ml av Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum. Skickar samma dag eller senast nästa dag med cylinder lådan och såklart flaskan.   Fick i julklapp och garanterar att det är en riktig. Håller ca 8-9hr på huden.
Jean Paul Gaultier Le Beau Parfum - Snygg och unik parfymflaska från Jean Paul Gaultier, Le Beau Le Parfum. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk design. Levereras med originalförpackning.
Le Male Le Parfum Jean Paul Gaultier - Unik parfymflaska formad som en manlig torso i svart och blått glas med gulddetaljer och en dekorativ guldblomma framtill. Flaskan har en lyxig och modern design som verkligen sticker ut i badrumshyllan.
Le beau Le Parfum från Jean Paul Gaultier - Cool parfymflaska formad som en svart och mörkgrön manlig torso med gulddetaljer. Flaskan står på en lyxig röd sammetskudde med guldkant. Perfekt för dig som gillar unika och snygga designer på parfymflaskor.
Jean paul gaultier scandal le parfum
Jean paul gaultier scandal le parfum - 89 Jean paul gaultier scandal le parfum - 90

Jean paul gaultier scandal le parfum

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Färg: Svart

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja, säljer denna parfym för att den var för söt för mig, har endast testat den, köptes för cirka en vecka sen.

YKkläder
YKkläder
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit långärmad tröja från Ed Hardy - Säljer en cool vit långärmad tröja från Ed Hardy med ett stort tryck av en dödskalle, rosor och tigrar i färgglada nyanser. Tröjan har blå textdetaljer och är perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar bra till både jeans och kjol. 🐯🌹Tröjan har små hål som har sytts och lite små som är osydda men ändå bra skick
Olivgröna träningsshorts från Nike - Säljer ett par olivgröna träningsshorts från Nike. De har en elastisk midja och är tillverkade i polyester för en bekväm passform. Perfekta för träning eller en aktiv dag. Nike-loggan syns diskret på benet.
Liknande annonser
Visa alla