Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Body mist
Body mist - 89

Body mist

Storlek: 75 ml
Kategori: Parfym
Märke: Lindex
Färg: Flerfärgad

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Body mist från lindex egna märke!! Luktar as gott, finns ungefär hela kvar, kanske 3,5/4

Meja jervström
Meja jervström
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Victoria’Secret body mist - Victoria’Secret body mist i olika mängder, Alla för 470kr.
Body mist vanilj - En body mist från dolarstore nästan aldrig använd liknande vicktorias sekret💞
Victoria’s secret body mist - Pure serduction är inte såld, de andra är sålda. Skriv om ni vill veta mer!😊
Body mist från Bath & Body Works - Säljer en färgglad och fruktig doftmist från Bath & Body Works. Flaskan är 236 ml och har en lekfull design med rosa och blå detaljer samt fruktmotiv. Perfekt för en uppfriskande och söt doftupplevelse! 🍓🍭endast testad
Hawaiian Tropic Body Mist duo - Två tropiska body mists från Hawaiian Tropic: Summer Dreams med doft av passionsblomma, mango och mysk i blå flaska, samt Island Resort med orkidé och granatäpple i lila flaska. Båda flaskorna rymmer 100 ml och har guldiga spraykorkar. Perfekt för dig som älskar fräscha, exotiska dofter. Se bild 4 för kvarstående mängd :)
Victoria's Secret body mists mix - Säljer ett set med sex olika body mists från Victoria's Secret. 1st för 149 kr alla för 799kr och den rosa för 79kr! För det ej finns så mycket i!!
hollister body mist  - så god doft, men använder inte längre
Andra annonser från Parfym
Visa alla
One bold chemist Parfymset 4 pack  - Fyra Eau de Parfum-flaskor från One Bold Chemist: Leblanc 24.0, Thompson 41.0, Langmuir 17.0 och Goldhaber 27.0. PDM Layton, TF tobacco vanilla, LV imagination, God of fire - (alla flaskorna är fulla endast test sprutade 1/2 gånger)
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med vit text. Flaskan är troligtvis av glas och parfymen är känd för sin fräscha och maskulina doft. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och modern parfym från ett lyxigt märke.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart lock. Parfymen har en ljusgul vätska och etiketten är vit med svart text. Perfekt för dig som gillar söta och fruktiga dofter. Mängd i flaska enl bilderna
Emporio Armani Stronger With You - Jag säljer nu min stronger with you parfym eftersom jag inte använder den så ofta längre. Den har en söt vanilj doft som passar bra på både hösten och vintern. Det är lite mer än hälften kvar i flaskan, alltså ungefär 30ml/50ml.
Essence Vanilla sass parfym  - Essence parfym vanilla sass, se hur mycket använd
Valentino Donna parfym - Lyxig parfym från Valentino med elegant, kristallmönstrad glasflaska och gulddetaljer. Flaskan har en fyrkantig form och ett exklusivt lock med nitar. Kommer i en ljusrosa kartong med guldfärgad logga. Kan släppa den för 340kr vid snabbt köp🤗
Neroli Riviera Eau de Parfum 80ml - Parfymflaska i elegant mörkt turkost glas med guldetikett och matchande turkos förpackning. Flaskan har en fyrkantig form och exklusiv känsla. Innehåller 80 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som gillar lyxiga och fräscha dofter.
Tom Ford Tobacco Vanille 100 ml - Exklusiv parfym från Tom Ford, Tobacco Vanille, i en elegant svart och guld rektangulär flaska på 100 ml. Flaskan har en lyxig känsla med guldfärgade detaljer och tydlig märkning på framsidan. Eau de Parfum med en unik och djup doftprofil.