Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist - 0 Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist - 1 Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist - 2

Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist

Storlek: 90ml
Kategori: Parfym
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fräsch och tropisk body mist från Sol de Janeiro, Cheirosa 48. Flaskan är cylinderformad i klar rosa plast med vit spraykork och lock. Doften har inslag av guavanektar, solmogen orkidé och rosa mysk. Perfekt för dig som gillar söta och fruktiga dofter.

Emma
Emma
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist - Body mist från Sol de Janeiro i doften Cheirosa 48. Mer än halva kvar. Pris kan diskuteras!💕
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist - Fräsch och tropisk parfymmist från Sol de Janeiro i en snygg rosa flaska med vit kork. Doften Cheirosa 48 den är nästan full har bara använt några få gånger! Har bara lagt in 10kr för att ni får komma med förslag
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Parfymmist - Fräsch och tropisk body mist från Sol de Janeiro, Cheirosa 48. Flaskan är genomskinlig och rosa med en stor vit kork och sprayfunktion. Doften har inslag av guava, solig orkidé och rosa mysk. Perfekt för dig som gillar söta och fruktiga dofter. Nypris:449kr! säljer på grund av att den inte används längre!!!!
Sol de Janeiro Cheirosa 40 Parfymmist - Fräsch och tropisk parfymmist från Sol de Janeiro, Cheirosa 40. Flaskan är cylinderformad i genomskinlig rosa plast med vit spraykork. Doften är inspirerad av brasiliansk sommar och ger en söt, fruktig känsla. Perfekt att ha med i väskan för en snabb uppfräschning.
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Parfymmist - Fräsch parfymmist i rosa plastflaska från Sol de Janeiro, doft av brasiliansk jasmin och pink dragonfruit. Flaskan har vit kork och modern design, perfekt för dig som gillar fruktiga och blommiga dofter.
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Parfymmist - Ny bild, pris 200 kr❤️
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Parfymmist - Parfymmist Brazilian Crush Cheirosa 68 från Sol de Janeiro med doft av brasiliansk jasmin och pink dragonfruit. Flaskan är genomskinlig med rosa toner och vit spraykork, rymmer 90 ml. Perfekt för dig som gillar fruktiga och blommiga dofter.oanvänd.
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Parfymmist - Fräsch och tropisk body mist från Sol de Janeiro, Cheirosa 68. Flaskan är cylinderformad i genomskinligt rosa plast med stor vit kork och tydlig vit text. Perfekt för dig som gillar söta och blommiga dofter med en hint av sommar. 240ml
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Snygg parfymflaska från Yves Saint Laurent med guldig logga, transparent glas och svart asymmetrisk kork. Doften är ljusrosa och flaskan har en lyxig känsla med detaljer i guld och struktur på halsen. Finns tyvärr ingen kartong till. Stl på flaskan är 30 ml och det finns 25 ml kvar.
Bois Impérial parfym från Essential Parfums - Bois Impérial från Essential Parfums är en elegant parfym i en rektangulär glasflaska med svart skruvkork.
Yves Saint Laurent L'Homme parfym - Yves Saint Laurent L'Homme parfym. Mängd avgör själv. Skickas snabbt.
essnce carashmellow - Säljer min carashmellow parfym från essnce, som knappt är använd bara några sprut! 💖💖
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym i en elegant, fyrkantig glasflaska med rund, mörk kork. Doften har en djup bärnstensfärg och flaskan har stilrena detaljer i silver och svart. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter. Typ 40 ml kvar
Acqua di Giò Eau de Parfum - Fräsch parfym från Giorgio Armani, Acqua 85mldi Giò Eau de Parfum. Flaskan är genomskinlig med svart lock och silverdetaljer. Doften är klassiskt maskulin och elegant, perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös känsla.
 Le Beau Le Parfum EdP - Ca 70 ml kvar av 75! Har varken kvitto eller original boxen. Skynda att fynda 👊🏼Mvh SecondTreasures.
Stronger with you intensely - Hej säljer armani parfym 100ml fick den i prisent och har redan en är helt oanvänt kommer med sephora kvitto!! Jag fraktar samma dag!