Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum - Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum i elegant vit förpackning med stilren svart text. Parfymen är känd för sin unika doftprofil och exklusiva känsla. Förpackningen är rektangulär och har en lyxig, minimalistisk design som passar perfekt för dig som gillar trendiga dofter.
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum - BYREDO Mojave Ghost ,  Flaskan rymmer 100 ml och doften är känd för sina mjuka, träiga och blommiga toner. Perfekt för dig som gillar exklusiva och unika parfymer.
Byredo Mojave Ghost 50ml eau de parfum - Helt ny parfym från byredo, knappt använd & helt full! Nypris 1400
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum - Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart rund kork. Flaskan är transparent med vit etikett och svart text. En modern och exklusiv parfym som passar dig som gillar unika dofter.
Byredo - Byredo Blanche Absolu de Parfum i smidig 2 ml storlek. Perfekt för dig som vill testa något nytt eller ha med i väskan. Modern och stilren design som passar dig som gillar exklusiva detaljer.   -Notes:   Top Notes  -Aldehydes -Rose -Pink Pepper  Middle Notes  -Peony -Violet -African Orange Flower  Base Notes  -Musk -Woodsy Notes -Sandalwood
clean perfume!!! - clean parfym classic air. endast testad på handen och köpt för 525, säljer pga inte min doft❤️
Byredo Sundazed  - 3, 5 och 10 ml sample. Byredo sundazed (discontinued) 89kr/169kr/285kr
BYREDO parfym - BYREDO parfym Bal D’afrique 100 ml, säljer då det är min andra flaska och jag har hittat intresse för andra parfymer. Endast tagit några sprut så den är som ny. Nypris 2560kr mitt pris 1799
Byredo perfume ”Mojave Ghost”
Byredo perfume ”Mojave Ghost” - 89 Byredo perfume ”Mojave Ghost” - 90 Byredo perfume ”Mojave Ghost” - 91

Byredo perfume ”Mojave Ghost”

Storlek: 7,5 ml
Kategori: Parfym
Märke: Byredo

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En i princip oanvänd Byredo roll-on parfymolja i doften ”Mojave Ghost”, som är en lite mer vuxen och sensuell doft än vad jag brukar gilla, därför säljer jag den. Som går att se på tredje bilden är mängden innehåll i flaskan inte annorlunda från nyskick.

Clothesby.Vendz
Clothesby.Vendz
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Sköna silkesbyxor från Weekday❤️ - Dessa svarta byxor i silkesmaterial från Weekday har jag knappt använt, men de är så stilrena samtidigt som de är otroligt sköna att glida runt i! Storleken är 36 så motsvarar en S men passar M då de är i pösigt/stretchigt material. Har en dragkedja och justerbara band på insidan så du hittar din passform! Skriv för fler bilder😘
Incase datorfodral - Köpte detta datorfodral på Plick men det passade inte min dator som har innermåttet 34 cm (diagonalt över skärmen). Det är i väldigt gott skick däremot, och hoppas någon annan kan ha det! Mjukt på insidan, mkt skyddande. Lånade bilder:)
Ralph Lauren väska🖤🖤 - Säljer denna jättefina och rymliga Ralph Lauren väska då den inte kommit till användning. Har tyvärr inget kvitto på den men den är helt äkta, originalpriset är 3000 kr. Köpare står för frakt, skriv för frågor😊
Liknande annonser
Visa alla