Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Splittar av: Creed Aventus, Bleu de Chanel, och många fler
Splittar av: Creed Aventus, Bleu de Chanel, och många fler - 89 Splittar av: Creed Aventus, Bleu de Chanel, och många fler - 90 Splittar av: Creed Aventus, Bleu de Chanel, och många fler - 91 Splittar av: Creed Aventus, Bleu de Chanel, och många fler - 92 Splittar av: Creed Aventus, Bleu de Chanel, och många fler - 93

Splittar av: Creed Aventus, Bleu de Chanel, och många fler

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Märke: Creed

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

3ml tester från mina parfymer! Priserna ovan gäller alltså 3ml i en glas-dekant sprayflaska. Varje parfym har ett eget doseringsmunstycke för att inte kors-kontaminera varandra. Betalning via Swish är det som gäller, för både din och min trygghet!

André Hallberg
André Hallberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Creed Aventus Eau de Parfum 100ml - Creed Aventus Eau de Parfum är en exklusiv parfym i en elegant svart och silver kartong. Flaskan rymmer 100 ml och doften har inslag av blommor, trä, kryddor och vanilj. Märket Creed är känt för sin lyxiga känsla och klassiska design. Perfekt för dig som vill ha något u.
Creed Aventus Parfym - Exklusiv parfym från Creed, Aventus, med en elegant flaska i glas och svart detaljer. Förpackningen är stilren och svart med märkets logotyp. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse.
Creed Aventus - 50ml Har inget äkthetsintyg därav priset
Creed Aventus - Säljer då denna parfymen som jag har fått i present för att jag redan har den. Parfymen är oöppnad och i bra skick. Pris kan diskuteras.
Creed Aventus 100ml EdP - Creed Aventus är en ikonisk parfym i exklusiv design. Flaskan rymmer 100 ml och passar dig som vill sticka ut med stil. Perfekt för dig som söker något lyxigt och tidlöst i din samling.
Creed Absolu Aventus parfym 75ml - Lyxig parfym från Creed, modellen Absolu Aventus. Flaskan är svart med elegant design och silverdetaljer. Kommer i originalförpackning med Creed-logga och signatur på locket. Volymen är 75 ml och flaskan har en exklusiv känsla. Parfymen är helt ny. Kvitto ingår och skickas samma dag
Creed Aventus 100ml Eau de Parfum - Creed Aventus Eau de Parfum, 100ml, tillverkad i Frankrike. Ingredienser: alkohol, parfym, aqua/water, limonene, linalool, citronellol, citral, hydroxycitronellal, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl methoxycinnamate m.fl. Lyxig och ikonisk doft för dig som vill sticka ut.
Creed Aventus Parfym - Säljer en lyxig och elegant parfym från Creed, modellen Aventus. Flaskan är på 100 ml och kommer i en stilren svart förpackning med silverdetaljer. Creed är kända för sina exklusiva dofter och denna är inget undantag. Perfekt för den som vill ha en sofistikerad och tidlös doft.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Glossier you Doux  - Glossier you doux. Hudnära mysig doft. Endast testad. 50ml
Valentino Donna Born in Roma parfym - Köpt från Kicks, endast testsprutat, originalförpackning medföljer 🩷
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Armani si parfym - Giorgio Armani Si - 50ml, som ny
ESSNCE Hot Mimosa Eau de Parfum - Hot Mimosa är en blommig, träig och mjukt söt doft✨  Toppnoter: Päron, persika, kaffe och rosépeppar – fruktig och kryddig öppning. Hjärtnoter: Mullbär, apelsinblomma, jasmin och liljekonvalj – feminin och mjukt blommig. Basnoter: Cederträ, sandelträ, patchouli och vanilj – varm, sensuell och len.
Azzaro The Most Wanted Parfum - Azzaro The Most Wanted Parfum i 100ml, använd ett fåtal gånger! så i princip helt full. Kan bytas mot ysl parfym. Priset är inte hugget i sten.
Essnce Strawberry Eclair parfym - Parfymen Strawberry Eclair från Essnce kommer i en rund, genomskinlig glasflaska med svart lock och minimalistisk vit etikett. Doften har en söt och fruktig karaktär, perfekt för dig som gillar bäriga toner. Flaskan har en stilren och modern design.