Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rituals Body Mist - En body mist från Rituals, från kollektionen Ritual of Karma. Doftar härligt av vitt te och lotus, riktig fräsch doft! Ca 60% kvar i flaskan, vilket motsvarar ca 30 ml.
Rituals body mist - Fräsch och blommig parfym mist från Rituals i serien Sakura. Rosa glasflaska! Pris kan diskuteras ganska mkt❣️
Body mist från Rituals och Victoria's Secret - Två parfymer till salu! En grön flaska från Rituals med doften 'Tao Yin', som har en lugnande effekt med vit lotus och yi yi ren. Den andra är en rosa flaska från Victoria's Secret, 'Velvet Petals Shimmer', som ger en glittrande finish. Dessa är båda använda en del men har mycket kvar i flaskorna, se bild för detaljer. Köps tillsammans.
Rituals body mist - Hej, jag söker ”THE RITUAL OF YOZAKURA” hair och body mist med lukt av ”Yoshino-Körsbärsblomma”. Skriv gröna om du har den och är intresserad av att sälja
Ny! Rituals SESHEN Hair & Body Mist - Helt ny! Fräsch och elegant hår- och kroppsmist från Rituals, hela 100ml!  The Ritual of SESHEN. Kommer i en genomskinlig flaska med guldfärgat lock och innehåller doft av lotusblomma och apelsinblomma. Perfekt för dig som vill ha en lätt och blommig doft. Nypris 339:- säljer mer i denna doft (ingår ej i denna annons!)
Rituals The Ritual of Yozakura mist - En elegant hår- och kroppsmist från Rituals, The Ritual of Yozakura. Flaskan är cylinderformad i lila och rosa glas med en blank lila kork. Doften är inspirerad av körsbärsblom och har en fräsch, blommig ton. Passar perfekt för dig som vill ha en lätt och fräsch parfym. Ca 90% full.
Rituals The Ritual of Yozakura mist - En snygg hår- och kroppsmist från Rituals, The Ritual of Yozakura. Flaskan är i en cool lila och rosa gradient med en metallicrosa kork. Doften är inspirerad av japansk körsbärsblom och passar perfekt för dig som gillar fräscha och blommiga toner.
Rituals The Ritual of Ayurveda mist - En lyxig hår- och kroppsmist från Rituals, The Ritual of Ayurveda. Flaskan är röd med svart och genomskinlig kork, innehåller doft av indisk ros och sötmandel. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och mjuk doft hela dagen.
Rituals body mist
Rituals body mist - 89

Rituals body mist

Storlek: NO SIZE
Kategori: Parfym
Märke: Rituals

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd men mycket kvar. Doft: Spring love

alexandranordgren
alexandranordgren
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla