Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfums de Marly sedley - Sedley, 3ml - 60kr, 5ml - 125kr. Ifall du hittar billigare så hör av dig så fixar jag billigare
Sedley Parfums de Marly - Elegant flaska i mörkblått glas med silverfärgat lock. Parfymen Sedley från Parfums de Marly erbjuder en fräsch och modern doft. Kvitto finns, men inte låda! Flaskan har en stilren design med ingraverade detaljer och rymmer 75 ml. Ca 60% kvar av flaskan, alltså runt ~ 45-50 ml. Hör av er vid minsta fråga eller fundering!
Parfym Parfums de Marly Sedley Sample 60kr/ml - Parfums de Marly Sedley är en parfym i en stilren mörkblå glasflaska med silverfärgat lock. Doften har fräscha toppnoter av citron, mynta och bergamott, blommiga hjärtnoter och en bas av träiga och varma toner som sandelträ och patchouli.
Parfums de Marly - Stilren parfym från Parfums de Marly i en mörkblå flaska med silverdetaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch. Tillverkad i Paris. 100ml
Parfums de Marly Sedley EdP 125ml - Helt ny pdm sedley 125 ml säljs för 2500 köpt på Åhléns för 3055kr helt ny kvitto box och allt finns. Byten går och skriv bara om byten om ni har något bra offer och om du ska byta måste du kunna vissa ett fysiskt eller digitalt kvitto
Parfums de Marly oajan - 2.5ml sample
Parfums de Marly Oajan Eau de Parfum - Oajan Eau de Parfum från Parfums de Marly i en elegant svart flaska med silverfärgad kork och snyggt reliefmönster. Flaskan rymmer 125 ml och kommer med originalkartong. Perfekt för dig som gillar lyxiga och unika dofter.
Parfym från Parfums de Marly - Elegant parfymflaska i mörkblått med silverfärgad kork från Parfums de Marly. Flaskan har en stilren design med två upphöjda hästar och en sköld på framsidan, vilket ger en lyxig känsla. Perfekt för den som söker en sofistikerad doftupplevelse. Det är ungefär 80% kvar av 75ml.
Parfumes de Marly Sedley
Parfumes de Marly Sedley - 0 Parfumes de Marly Sedley - 1

Parfumes de Marly Sedley

Storlek: onesize
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den perfekta sommar doften en uppfriskande doft me noter av citrus men med en bra projektion den håller jätte bra 75ml flaska 30 ml kvar.

GrischChefen💰
GrischChefen💰
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Parfymer - Xerjoff alla 3 för 1600kr styck! Aqua di parma 1300kr! Tom Ford Lost Cherry 1500kr Tom Ford Noir extreme 1400kr Nishane Ani 1600kr Initiow oud for greatness 1700kr Killian Angels share 1500kr Alla flaskor är 95-99% fulla och är 100ml (killian 50ml)
Omega Speedmaster  - Helt nya! (Alla colorways)  Box kommer med klockan!
 Moncler Maya  - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler. I storlek 3
 Ralph Lauren skjorta  - Snygg ljusblå skjorta från Ralph Lauren!
Ralph Lauren - Snygg långärmad skjorta från Ralph Lauren!
Dsquared2 - Snygga svarta jeans från Dsquared2!
 The North Face - Storlek S, sällsynt modell
Blå tröja från Boss - Snygg blå tröja från Boss med stort tryck på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Liknande annonser
Visa alla