Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Very Cherry 2ml
Very Cherry 2ml - 0 Very Cherry 2ml - 1

Very Cherry 2ml

Storlek: 2ml
Kategori: Parfym
Märke: ESSNCE
Skick: Nytt skick

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Very Cherry 2ml från ESSNCE endast doftat på den. 45kr ny.

Wilma
Wilma
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Very cherry - Test från essnce
Essnce Very Cherry Eau de Parfum - Upptäck Essnce Very Cherry Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en fräsch touch till din vardag. Flaskans etikett visar inget om ingredienser, volym eller tillverkningsland.
ESSNCE Very Cherry Eau de Parfum - ESSNCE Very Cherry Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart lock. Parfymen har en ljusgul vätska och etiketten är enkel med svart text. Doften har tydliga körsbärstoner och passar dig som gillar fruktiga parfymer.
ESSNCE Very Cherry Eau de Parfum - Upptäck ESSNCE Very Cherry Eau de Parfum – en modern parfym med stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en fräsch touch till din vardag. Volym och ingredienser framgår ej på flaskan.
Bacco Le Doux 2ml  - Bacco Le Doux 2ml från ESSNCE endast doftat på den. 45kr ny.
ELLE LA NUIT 2ml -  ELLE LA NUIT 2ml från ESSNCE. Perfekt att ta med i väskan för en snabb uppfräschning när du är på språng. Snygg och enkel design som passar dig som gillar att testa nya dofter. Nypris 45kr
Essnce Very Cherry Eau de Parfum - Parfym från essnce som tyvärr inte var min doft.😢 Har test sprayat ungefär 3 sprut! Essnce egna ord om parfymen: Doften öppnar med saftigt körsbär, bittermandel och en hint av likör som ger den helt unika, söta fyllig starten. I hjärtat blommar en ljuvlig mix av körsbär, plommon, turkisk ros och sambacjasmin, vilket skapar en perfekt balans mellan fruktigt och blommigt. 🌟💓😚
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant, maskulin doft. Flaskan är genomskinlig med bärnstensfärgad vätska och har en rund, silverfärgad kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Volym: 100 ml.
Valentino Born in Roma Donna Eau de Parfum - Säljer denna parfym som jag fick i julklapp men som ej kommer till användning. Har testat 1 gång så max 2 -3 tryck så den är i princip helt ny❣️ Org pris ligger på 1000 kr 🥰
CORTIEZ & MÖSSA - Grå stickad Cortiez tröja med mössa. Helt helt ny i size S, dessutom finns det i svart i min bio också. Köp nu skickar jag samma sekund
ESSNCE Strawberry Eclipse parfym - ESSNCE Strawberry Eclipse Eau de Parfum. Söt jordgubbsdoft 🍓
Parfym Carolina Herrera - Parfym myckt kvar 🩷
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Powerfully är en parfym med elegant, mörk glasflaska och silverfärgad rund kork. Doften kommer i en stilren svart förpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
Zadig EDP - Zadig EDP. 30 ml. Endast använd enstaka gång.