Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parfym-mist (”fragrance mist”) - Använt en gång Nyskick🤩
Airbody Fragrance 68 Parfym - Airbody Fragrance 68 är en parfym med doft av brasiliansk jasmin och pink dragonfruit. Flaskan är cylindrisk med en guldfärgad topp och en etikett i pastellfärger. Medföljande vit kork med präglad logga. Perfekt för dig som gillar fruktiga och blommiga dofter. Använt ca 20%. Priset kan diskuteras 🫶
Fragrance Du Bois Solstis parfym - Lyxig parfym från Fragrance Du Bois, modellen Solstis. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med svart och guld etikett med solmotiv. Korken är i guld med svarta detaljer. Kommer i exklusiv svart ask med röd inredning och gulddetaljer. Nypris ca. 3600 kr. Ca. 90/100 ml kvar på flaskan.
Lush Cherry parfym från Fragrance World - Upptäck Lush Cherry från Fragrance World – en elegant parfym i en mörkröd, fyrkantig glasflaska med svart, geometrisk kork. Flaskan har en modern design och etikett med röd text. Perfekt för dig som gillar fruktiga och lyxiga dofter.
Once Upon A Fragrance Without You - Parfymflaska i snyggt rosa glas med träfärgat lock. Märkt med 'Once Upon A Fragrance' och doften 'Without You'. Flaskan har en modern, rundad form och etiketten är stilren i vitt med svart och rosa text.
Parfym  - Parfym från Ralph lauren.
Parfym - Allt är nytt förutom sol sol de janeiro 68, pris kommer disskuteras
Parfym - Köpt på normal, använd 2 ggr men passar inte mig💕
Stockholm Nobel Fragrance parfym
Stockholm Nobel Fragrance parfym - 89 Stockholm Nobel Fragrance parfym - 90 Stockholm Nobel Fragrance parfym - 91

Stockholm Nobel Fragrance parfym

Storlek: 50ml
Kategori: Parfym
Märke: Stockholm Nobel Fragrance
Färg: Rosa

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna parfym för att jag redan har en av den så behöver inte två så tänkte att jag kunde sälja en av dem🫶🏻💗står ej för postens slarv men det kommer med skydd, sen kan jag tänka mig att mötas upp men det är om du bor nära

Angelica Fransson
Angelica Fransson
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blått gelnagellack Gelpolish Factor - Snyggt blått gelnagellack från Gelpolish Factor. Kommer i en fyrkantig flaska med svart lock och pensel. Färgen är en djup, matt blå som ger en modern look till naglarna. Passar perfekt för dig som gillar att fixa naglarna hemma med UV/LED-lampa.
Mörkblått gelnagellack Gelpolish - Snyggt mörkblått gelnagellack från gelpolish factory. Kommer i en fyrkantig flaska med svart lock och pensel. Passar för UV/LED-lampa och innehåller 10 ml. Perfekt för dig som vill ha en djup, intensiv blå färg på naglarna.
Stort kit med nagellack och dekorationer - Säljer ett stort nagelkit med flera gelnagellack i olika färger, glitter, pärlor och dekorationer. Skriv om du vill ha något speciellt så kan jag göra en annons för just den produkten. Innehåller även nail art-verktyg, borste och builder gel. Perfekt för dig som vill skapa kreativa och färgglada naglar hemma. Flera olika nyanser och material för unika designer.  Märken som Luunails,Missfancy, Nagelgiganten. ! Säljer hela kitet i denna annons, pris kan diskuteras!
Liknande annonser
Visa alla