Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
R.E.M Parfym från Ariana Grande - Helt ny.Säljer en elegant parfym från Ariana Grande. Flaskan har en unik kristallformad design med en lila ton och silverfärgad spraypump. Perfekt för den som älskar en lyxig och iögonfallande flaska.Saknar locket dock.
R.E.M Ariana Grande parfym  - Parfym som inte kommer till användning. Mer än hav full. Skriv till mig vid frågor så svarar jag så snabbt jag kan! 💞☺️
Ariana grande R.E.M parfym  - jämförs pris: 780 kr ungefär 60% änvant 100ml söt & fräsch parfym med noter av lavender, caramel, fikon och päron från ariana grande som kommer med kartongen - pris kan distukeras och kom privat om angående något annat
Parfym från Ariana Grande - Säljer en parfym från Ariana Grande med en söt och fruktig doft. Flaskan är rosa och formad som ett hjärta med ett avtagbart rosa fodral. Toppnoter av hallon och päron, mellannoter av kokos och rosa ros, samt basnoter av makaron och mysk. Ca 13ml kvar i flaskan så de är bra att köpa om inte riktigt vet om man tycker om doften. Säljs utan låda
Parfym från Ariana Grande - Säljer en elegant parfym från Ariana Grande. Flaskan är rund med en kristalliknande design och har en ljusrosa ton. Perfekt för den som älskar en lyxig och feminin doft. 30ml
Ariana Grande parfym - Säljer ”Thank U Next” av Ariana grande eftersom doften inte passar mig. Max använd 3 gånger🥰
Ariana Grande parfymer - Säljer båda för 210
Ariana Grande R.E.M.  - En helt underbar doft av Ariana Grande, 100ml (se använd mängd på bild) Toppnoter: Kvitten, fikon, salt karamell och marshmallow. Hjärtnoter: Lavendel och päronblom. Basnoter: Tonkaböna, mysk och sandelträ. Säljes utan box. Förvarats mörkt och svalt.
Ariana Grande R.E.M parfym
Ariana Grande R.E.M parfym - 89

Ariana Grande R.E.M parfym

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Parfym

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny parfym, oöppnad förpackning med plast kvar. Då det är en stor (100ml) så är den köpt för 500

Stina Ax
Stina Ax
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Spicebomb Extreme  - Cirka 70/90 ml kvar av denna fina kryddiga doft. Bara att skriva vid minsta fråga!
Aqua Allegoria Mandarine Basilic - Lyxig parfym från Guerlain med elegant design och guldiga detaljer. Flaskan har märkningen 'Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic' och är tillverkad i Paris. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch.
Valentino Born In Roma Extradose 100ml - Obs, den är en A replika.Stilren herrparfym från Valentino med modern design. Volym: 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv touch. Snygg flaska och originalkartong medföljer. Kolla sista bilden för mängden kvar.
Marc Jacobs Decadence parfym - Marc Jacobs Decadence är en ikonisk parfym med en unik design och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en exklusiv touch till din stil. Flaskans eleganta utseende gör den till ett måste i samlingen.
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum 60ml - Ungefär 45 ml kvar. Fast pris
Eilish Eau de Parfum 50ml - Helt ny billie eilish parfym, guldiga. Aldrig tagits ut ur förpackningen helt oanvänd. Varför jag säljer den är för att jag vill byta till en annan parfym men kan inte lämna tillbaka. Mitt pris:600kr. Ordinarie pris:649kr
Essnce Coco 'Bout You parfym - Säljer denna fräscha doften från Essnce. Använd max 4 spray och ser helt som ny ut. Ingen tecken på användning.
Mix av populära herrparfymer - Samling med flera trendiga herrparfymer från kända märken som Amouage, Club de Nuit, Invictus, YSL, Nautica, Givenchy och Dolce & Gabbana. Perfekt för dig som vill testa olika stilar och hitta din favorit. Skriv ett dm så kan vi diskutera ett pris för parfymen du väljer.