Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Acqua di gio profondo
Acqua di gio profondo - 89

Acqua di gio profondo

Storlek: 50 ml
Kategori: Parfym
Märke: Armani
Färg: Marinblå

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fräsch och akvatisk doft. Perfekt för dig som vill dofta manligt och fräscht. Ca 45 ml kvar, skriv om fumderingar!

Walter
Walter
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Acqua di gio profondo parfum - Här kan du köpa 2,3,5 och 10ml av  Acqua di gio profondo parfum  2=35 3=45 5=85 10=119
Acqua Di Gio Profondo Refillable EDP - Säljer nu en Adg som har 13ml kvar utav 30ml, man kan refilla denna
 Giorgio Armani Acqua di gio profondo parfym  - Fet giorgio Armani parfym. 75 ml originellt skulle gissa på att det är ungefär 70 ml kvar. Om du har några frågor är det bara att fråga
🌊Acqua Di Gio Profondo EDP 2 ML🌊 - Acqua Di Gio Profondo har en fräsch och akvatisk doft med marina ackord, bergamott och grön mandarin. Den blandar aromatiska toner av rosmarin och lavendel med träiga noter av patchouli och mysk, vilket ger en modern och maskulin karaktär.
🌊Acqua Di Gio Profondo EDP 5 ML🌊 - Acqua Di Gio Profondo har en fräsch och akvatisk doft med marina ackord, bergamott och grön mandarin. Den blandar aromatiska toner av rosmarin och lavendel med träiga noter av patchouli och mysk, vilket ger en modern och maskulin karaktär.
🌊Acqua Di Gio Profondo EDP 10 ML 🌊 - Acqua Di Gio Profondo har en fräsch och akvatisk doft med marina ackord, bergamott och grön mandarin. Den blandar aromatiska toner av rosmarin och lavendel med träiga noter av patchouli och mysk, vilket ger en modern och maskulin karaktär.
Armani Acqua di gio profondo 2 ml sample  - 2 ml sample
Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo - Tjena, säljer nu en oanvänd Acqua di gio av Giorgio Armani (40 ml). Parfymen med sina havsnoter och fräschhet med citron och mandarin som är perfekt nu till våren och sommaren🙌. Skriv gärna vid funderingar eller prisförslag👍
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Emporio Armani Stronger With You Intensely - Emporio Armani Stronger With You Intensely är en parfym för honom med en elegant, maskulin doft. Flaskan är genomskinlig med bärnstensfärgad vätska och har en rund, silverfärgad kork. Förpackningen är svart med guldiga detaljer och modern design. Volym: 100 ml.
Louis Vuitton Imagination parfym 98 ml - Det är fast pris. Det finns även möjlighet att beställa 10, 30, 50 ml av parfymen.
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Powerfully är en parfym med elegant, mörk glasflaska och silverfärgad rund kork. Doften kommer i en stilren svart förpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
Nishane Sultan Vetiver Extrait de Parfum - Nästan helt oanvänd ca 48 ml kvar. Nishane Sultan Vetiver är en kraftfull och elegant vetiverdoft med en tydligt maskulin, lyxig känsla. Den är frisk i öppningen men snabbt djup, jordig och sofistikerad – perfekt för dig som gillar rena men intensiva tränoter.  Noter: 	•	Topp: Bergamott, absint, peppar 	•	Hjärta: Haitisk vetiver, java-vetiver, bourbon-vetiver 	•	Bas: Amberwood, läder, cashmeran.
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum i en rund glasflaska med svart lock. Doften har en varm, söt vaniljkaraktär och flaskan har en minimalistisk vit etikett med svart text. Perfekt för dig som gillar mjuka och mysiga dofter.
Juliette Has a Gun Powder Love EdP - Parfymen Powder Love från Juliette Has a Gun kommer i en stilren, fyrkantig vit och svart kartong med minimalistisk design. En nostalgisk doft med inslag av marshmallow, sockrad mandel och pudrig mysk. Flaskan innehåller 50 ml Eau de Parfum.